DAŽĀDA VEIDA ŽOGU RISINĀJUMI NO UZŅĒMUMA UAB “TVORA”

tvora.lv, žogi, sētas metālaTiem, kam būtisks ir sētas jautājums, apskatiet Tvora.lv piedāvātos risinājumus. “Tvora” ir uzņēmums, kas sniedz labas kvalitātes un optimālus dārza sētu un klasiskas koka sētu risinājumus pēc ikviena klienta individuālajām vajadzībām. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv ir iespēja atrast metāla, PVC jeb plastmasas, koka u.c. žogu risinājumus, ko firmas lietpratēji izveidos precīzi jūsu teritorijas apmēram .

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet dažādus modeļus, kas pasargās īpašumu, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Klasikas faniem lietderīgs variants ir koka žogs, kas labi piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētā. Turklāt efektīvi apstrādātā koksne sniedz ļoti ilgu kalpošanas laiku . Ja vēlaties sētu ar elegances momentu, izvēlieties karsti cinkota tērauda – metāla žogu. To diezgan labi var papildināt ar akmens žoga Gabioni elementiem, kas labi saspēlēsies ar metāla žogu un būs gaumīgs dekors.

Ganību, pļavas zonas iežogošanai ļoti ieteicams variants plastmasas tipa žogs. Tā ierīkošana ir ļoti vienkārša, bez tam izmaksas zemas. PVC žogs ir izturīgs pret laikapstākļu nelabvēlīgo iedarbību un var saglabāt labu izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv jūs varat sameklēt iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu žogus. Tie ir labi atbilstoši teritorijas pasargāšanai no lieliem dzīvniekiem un nepiederošām personām. atbilstošs variants meža nožogošanai.

Uzņēmumā “Tvora” tiek ražoti ne tikai žogi, bet arī tiek izgatavotas sētas vārtu sistēmas, kas tiek piemēroti jebkura klienta nepieciešamībai. Izvēlē automātiskie, bīdāmie un veramie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Uzņēmuma profesionāļi realizē arī pagalma, dārza iekārtošanas darbus, izgatavo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā radīs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem žoga variantiem pie kompānijas Tvora.lv ekspertiem – teritoriju sētu ražošana un montāža pēc individuālajiem pasūtījumiem!

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.