Žogi un sētas!

tvora.lv paneļu žogi, sētas 3d 4Firma UAB Tvora klientiem piedāvā kvalitatīvus žogus un to risinājumus, ko piemērot katra klienta īpašuma nepieciešamībai. Ja šobrīd esat žoga meklējumos, apskatiet Tvora.lv sniegtos piedāvājumos. Tur atradīsiet gan klasiskus, gan arī modernus sētu variantus, kas jūsu īpašumu pasargās no nelūgtiem viesiem un sniegs drošības sajūtu.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet vairākus veidus, kas spēs pasargāt īpašumu, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Ja esat klasisku vērtību cienītājs, lietderīgs risinājums ir koka žoga risinājums, kas ļoti labi iederēsies kā laukos, tā arī pilsētvidē. Turklāt kvalitatīvi apstrādātā koksne garantē ļoti ilgu kalpošanas periodu . Metāla sētas variants būs elegants un dos īpašumam izteiksmīgu izskatu. Metāla žoga izplānošanā var domāt par Skandināvijas akmens sētas akcentu.

Tvora.lv sētu sortimentā atradīsiet arī plastmasas sētas, kas ir analogs risinājums klasiskajiem koka žogiem. Bet tās ir vienkāršāk kopjamas un to ekspluatācijas laiks var sasniegt pat 50 gadus. Paneļtipa, noapaļoti žogi un cita veida PVC sētas formas, ko kompānijas eksperti pielāgos pēc jūsu vajadzībām. Metināti sieta žogi ir lietderīgs īslaicīgas sētas variants, ko pēc tam varēsiet apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem.

UAB “Tvora” ir specializējies ne tikai dārza un īpašuma žogu izgatavošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmu izveidošanā un montēšanā. Koka vai metālu konstrukciju automātiskie, bīdāmie, veramie vārti un vārtiņi pēc individuāliem pieprasījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie uzņēmuma speciālistiem, zvanot pa telefonu 67 88 10 43 vai rakstot jautājumu uz info@tvora.lv. Speciālisti no “Tvora” piedāvās optimālāko iežogojuma risinājumu!

Lai apskatītos labāko sētu piedāvājumu – spied ŠĒIT!

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.