Visi apdrošināšanas veidi atrodami mājaslapā iizi.lv

 

apdrošināšanas veidiVairāki apdrošināšanas veidi – uzzini, kā apdrošināt auto un parūpēties par citiem dzīves aspektiem!

Dzīve ir dažādu pārsteigumu pilna – un ne visi no tiem sniedz pozitīvas emocijas. Piemēram, saplīst automašīna, kaimiņi appludina dzīvokli, ceļojuma laikā pazūd bagāža vai negaidot tiek pārcelts lidmašīnas reiss. Skaidrs, no tādām situācijām nav pasargāts neviens, taču radīto satraukumu var mazināt apdrošināšanas polise. Ņemot vērā, ka šobrīd pastāv visdažādākie apdrošināšanas veidi, ikviens var atrast savām prasībām atbilstošāko variantu un izbaudīt visus labumus, ko tā sniedz. Populārākie apdrošināšanas veidi ir automašīnas apdrošināšana, mājokļa apdrošināšana (piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai) , kā arī ceļojuma apdrošināšana. Protams, pieejami arī citi apdrošināšanas veidi, par kuriem vairāk iespējams uzzināt, piemēram, te – https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi.
Bez šaubām, jāņem vērā, ka dažādi apdrošināšanas veidi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties, tādēļ vienmēr esi aicināts iepazīties ar visu svarīgāko informāciju un pieņemt labāko lēmumu.

Kur noformēt apdrošināšanu? Bez šaubām – www.iizi.lv!

Ja vēlies noformēt izdevīgu apdrošināšanu, ieteicams ieskatīties www.iizi.lv piedāvājumā. Tur atradīsi visdažādākos variantus dažādām dzīves situācijām. www.iizi.lv ir viens no zināmākajiem apdrošināšanas brokeriem Latvijā – www.iizi.lv nodrošina parocīgus, izdevīgus un saprotamus apdrošināšanas veidus gan personiski, gan arī internetā. Sadarbojoties www.iizi.lv, allaž varēsi saņemt piemērotākos variantus. Daudzpusīgāku informāciju par to, kā sazināties ar kompāniju, atradīsi sadaļā – kontakti.
Viena no svarīgākajām lietām , kas dod arī aizsardzības sajūtu, ir mūsu mājas. Tomēr tas nozīmē arī zināmas rūpes, tādēļ svarīgi gādāt par to drošību. Vislabāk to izdarīt, noformējot piemērotu apdrošināšanas polisi, piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai. Ieskatoties https://www.iizi.lv/majokla-drosibai, ātri un vienkārši pārliecināsies, kāds ir Tev piemērotākais risinājums – piemēram, saukto risku apdrošināšana vai visu risku apdrošināšana.

Katrs šoferis zina – lai uz ceļa justos droši, vajadzīga arī automašīnas apdrošināšana. Turklāt – OCTA polise pat ir obligāts nosacījums, bez kuras nemaz nav atļauts atrasties uz ceļa. OCTA automašīnas apdrošināšana apmaksā zaudējumus, kas radīti citas personas mantai, kā arī personai nodarītos zaudējumus. Bet KASKO automašīnas apdrošināšana nav obligāta prasība, tomēr arī tā var mazināt rūpes dažādu zaudējumu gadījumā. Atkarībā no izvēlētās KASKO polises, pieejami vairāki riska segumi – pirms iegādājies polisi, noskaidro, ka tās nosacījumi atbilst Tavām prasībām. Ja vēlies apdrošināt auto, izvērtē vairākas apdrošināšanas iespējas un izvēlies piemērotāko.
Mājaslapas www.iizi.lv sadaļā https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi pieejamas arī citas opcijas, piemēram, apdrošināšana Tavu bērnu drošībai. Ja tur pieejamā informācija nešķiet pietiekami izsmeļoša, apmeklē www.iizi.lv sadaļu ‘’kontakti’’, lai uzrakstītu vai piezvanītu apdrošināšanas ekspertiem. www.iizi.lv sadaļā ‘’kontakti’’ publicēta arī informācija par tuvākajām filiālēm un to darba laikiem.

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.