Viens no populārākajiem apdrošināšanas veidiem ir automašīnas apdrošināšana.

apdrošināšana

OCTA un KASKO online – labākie piedāvājumi visiem spēkratiem

Viens no populārākajiem apdrošināšanas veidiem ir automašīnas apdrošināšana. Kā zināms, octa ir noteikti vajadzīga katram mehanizētam transporta līdzeklim, kas pārvietojas pa ceļiem. Octa polise, pieejama dažādos līguma veidos – atkarībā no pārvietošanās teritorijas. Octa polises darbību nosaka Octas likums – tas jāņem vērā ikvienam autovadītājam.
Saskaņā ar likumu Octas polises sedz zaudējumus, kas radīti citas personas mantaiun veselībai. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu zudumu, kā arī par transportlīdzekļa aizvešanu no notikuma vietas. Tāpat octa apmaksā videi nodarīto, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, apmaksājot ārstēšanās izdevumus.
Kā redzams piedāvājumos – octas cenas var būt pat ļoti atšķirīgas. To ietekmē vairākas nianses, piemēram, konkrētās apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, transportlīdzekļa tips, mērķis, izlaiduma gads, arī ziņas par autovadītāju – viņa braukšanas vēsture, juridiskais statuss u.c. Tāpat nozīme ir arī tam, uz kādu termiņu octa polisi plānots iegādāties.

Kasko online kalkulators – uzzini labākos piedāvājumus

Ja gribi iespējami ātri uzzināt, kāda ir cena kasko polisei, noderīgs būs kasko online kalkulators. Kasko online kalkulators ir ļoti parocīgs instruments, kas ļauj uzzināt informāciju par tieši konkrētajam spēkratam pielāgotas polises iegādi. Pirms iegūt aprēķinu no vairākām apdrošināšanas kompānijām par kasko online, kasko online kalkulators prasīs pamatinformāciju, piemēram, automašīnas un tā vadītāja datus. Kad tas izdarīts, kasko online kalkulators atlasīs atbilstošos variantus. Neatkarīgi no tā – tiek noformēts kasko online vai arī uz vietas apdrošināšanas birojā, daudzus interesē , kāda tad sanāk cena kasko polisei. To nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa gadu skaits un vērtība, veids, autovadītāja vecums un stāžs u.c. Izsmeļošāku informāciju iespējams atrast mājaslapās, kur izvietots kasko online kalkulators un noformējams kasko online.
Kasko online kalkulators īpaši liels palīgs, lai noskaidrotu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir nozīmīgi vienmēr, sevišķi, ja tiek pirkts kasko online. Kas ietekmē to, kāda ir cena kasko polisei? Te vairāki svarīgākie kritēriji: spēkrata vecums, marka, modelis, izvēlētie riska segumi, apdrošināšanas ņēmēja apdrošināšanas vēsture, pašriska apmērs, polises darbības teritorija u.c.

Izdevīgais iizi.lv piedāvājums

Viena no opcijām, kur iegādāties kasko, ir – https://www.iizi.lv/kasko . Šis variants (https://www.iizi.lv/kasko) ietver dažas priekšrocības: tā ir izdevība saņemt sākotnējo piedāvājumu minūtes laikā un bezmaksas konsultāciju. Izvēloties polisi https://www.iizi.lv/kasko, saņemsi arī atgādinājumu par kasko polises beigu termiņa tuvošanos.
Parūpējies par savu un savas automašīnas drošību – iegādājies Octas polisi, kā arī Kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un novērtē visas priekšrocības, ko tās dod!

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.