Viasms SMS kredīts (https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits)

 

viasms.lv

Kredīts online un SMS kredīts – kādās situācijās tos izmantot?

Pat, ja esi kārtīgi plānojis savas finanses, tik un tā reizēm gadās situācijas, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Tādās situācijas var noderēt aizdevums, piemēram, kredīts internetā vai SMS kredīts. Tā ir iespēja aizņemties īsā laikā, iztiekot bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka šāda iespēja nav universāls risinājums un neder visos dzīves gadījumos. Pirmkārt, to vajadzētu izmantot tikai neplānotu un neatliekamu situāciju risināšanai, otrkārt – tikai tad, ja ir pārliecība par savu maksātspēju.
Izskatot pieteikumu, aizdevējs uzmanību pievērš vairākām niansēm, piemēram, kredītņēmēja finansiālām iespējām un arī kredītvēsturei – tai jābūt pozitīvai. Tāpat uzmanība tiek pievērsta arī aizņēmēja vecumam – parasti aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadu vecuma, taču ir arī aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā no 18 vai 19 gadiem.
Prakse piešķirt aizdevumus no 20 gadiem ir saistīta ar aizdevēju vienošanos par atbildīgu darbību. Ņemot vērā, ka kredītņēmējiem no 20 gadiem lielākoties ir augstāka maksātspēja, jo daļa no tiem jau ir uzsākuši darba gaitas, aizdevumu piešķiršanai no 20 gadiem ir lielāka garantija, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kādu aizdevumu izvēlēties?

Šobrīd piedāvājumā visdažādākie aizdevuma veidi, piemēram, īstermiņa kredīts, patēriņa kredīts, arī SMS kredīts (https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits). Tas, kuru no aizdevumiem izvēlēties, lielā mērā atkarīgs no tā, kādam mērķim tas paredzēts un, kad plānots to atmaksāt. Piemēram, īslaicīgam risinājumam noderēs īstermiņa kredīts, kas jāatmaksā 30 dienu laikā. Savukārt, ja vajadzīgā summa ir lielāka, var izvēlēties patēriņa kredītu, kas jāatdod lielākā laika posmā.
Tik pat noderīgs var būt arī SMS kredīts, kas dod iespēju aizņemties tikai ar vienas sms starpniecību. Vairāk par to iespējams uzzināt te- https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits.

Cik būtiski ir aizņemties pārdomāti

Mūsdienu mainīgajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu atbildi. Protams, tikai ar nosacījumu, ja pirms tam iepazīsies ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Laicīgi neatdots parāds var radīt nevajadzīgas problēmas nākotnē, piemēram, sabojāt kredītvēsturi.

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.