Vēlies atrast dāvanu vīrietim? Ienāc Davanuserviss.lv

Davanuserviss.lv ir viens no pazīstamākajiem e-veikaliem Latvijā, kur var iegādāties dāvanu kartes, kas atļaus to adresātam nobaudīt dažādus lieliskus brīžus. Ienāc online veikalā Davanuserviss.lv, ja meklē dāvana draugiem vai radiem – e-veikala piedāvājumā būs gan fotosesija draudzenēm, gan interesanta dāvana vīrietim, gan atpūtu sniedzošas SPA procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” vai Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv nodrošinās iespēju iegādāties pārsteigumu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam bez liekām pūlēm un ērti, turklāt dāvanu kartes ļaus to saņēmējam piedzīvot vēl nebijušas emocijas.

ADRENALĪNS – LABA DĀVANA VĪRIETIM

Ja piemērotas dāvanas meitenei iespējams sameklēt gandrīz katrā veikalā, tad dāvana vīrietim daudziem mēdz sagādāt nelielas problēmas. Tāpēc Davanuserviss.lv ir parūpējies par to, lai piemērotākā dāvana vīrietim būtu sameklējama vien ar dažu klikšķu palīdzību. Piem., brauciens ar vučko būs laba dāvana vīrietim, kurš ciena ātrumu un aizraujošas izjūtas, savukārt liķiera pagatavošanas apmācības būs piemērota dāvana vīrietim, kurš vēlas kaut ko pagatavot pats. Ielūkojies Davanuserviss.lv un īsā laikā spēsi atrast dāvanu kartes, kas spēs iepriecināt vīru, brāli vai tēvu.

FOTOSESIJA PRIEKA BRĪŽU IEMŪŽINĀŠNAI

Viena no drošākajām dāvanām draudzenei būs fotosesija pie pieredzējuša fotogrāfa, jo šāda veida dāvana dos iespēju ikvienai dāmai sajusties kā foto modelei. Bez tam fotosesija var tikt papildināta ar vizāžista pakalpojumiem, kā rezultātā dāvanas saņēmēja tiks uzkrāsota kā uz īstu fotosesiju žurnālam. Bez tam fotosesija var nebūt paredzēta tikai vienam vien cilvēkam – fotosesija ir forša dāvana arī draugu grupām, kas vēlas sevi iemūžināt. Arī pirmskāzu ballīte var tikt iesākta kā kopīga ballītes dalībniecu fotosesija. Ja esi pārliecināts, ka fotosesija būs piemērota dāvana arī Taviem draugiem un paziņām – nāc uz Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās kategorijas dāvanu kartes.

PIENA MUIŽA SPA MĪĻOTĀJIEM

Masāžas mīļotājiem jubilejās patiks saņemt dāvanu kartes no tāda SPA kompleksa kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv dāvanu klāstā ir iespēja gan pavadīt brīvdienas kompleksā “Piena muiža”, gan izbaudīt tur tikai vienu pirts vakaru. “Pirts muiža” piedāvā arī tādu iespēju kā 2 dienu atpūta topošajām māmiņām, un relaksējošas nedēļas nogales SPA procedūras pāriem. “Piena muiža” – drošākā izvēle, ja vajadzīga piemērota dāvana miera cienītājiem!

http://www.davanuserviss.lv/

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.