Veļas mašīnas iegādes padomi

veļas mašīnas 1a.lvPirms iegādājies jaunu veļas mašīnu, seko šiem ieteikumiem, kas palīdzes atrast labāko modeli tieši Tavām mājām. Tā kā veļas mašīna vairumam mājsaimniecību ir liels pirkums, lai vēlāk tajā neviltos ir vērts jau iepriekš veikt izpēti par veļas mašīnu veidiem un svarīgākajām funkcijām, kas būtu jāzina.

Veļas mašīnu veidi

Mūsdienās pastāv divi galvenie veļas mašīnu veidi, kas ir no augšas lādējamās (top) un frontālās ielādes (front) veļas mašīnas. Kādas tad ir galvenās atšķirības? Frontālās ielādes modeļi patērē mazāk ūdens un elektrības nekā no augšas lādējamie modeļi, tāpat tiek piedāvāta arī lielāka ietilpība. Tiesa, mūsdienās arī no augšas lādējamie modeļi ir padarīti daudz ekonomiskāki un bieži vien tas, kāda veida veļas mašīnu labāk iegādāties atkarīgs no personīgā stila.

Pērkot veļas mašīnu jāņem vērā:

  • Ietilpība – Vai jebkad esi nosvēris mazgāšanai paredzēto veļu? Vidēji veļas mašīnu ietilpība ir 5 līdz 6 kg, bet vienmēr var atrast arī lielākas un mazākas ietilpības modeļus. Lai veiksmīgi vadītos veļas mašīnas ietilpības izvēlē noteikti jāņem vērā ģimenes lielums un tas cik bieži mazgājat veļu.
  • Atrašanās vieta – ja mājās ir maz vietas, lūkojiet pēc kompakta modeļa. Šajā gadījumā svarīgi apsvērt arī trokšņu līmeni, īpaši, ja telpa, kur uzstādīta veļas mašīna atrodas tuvu dzīvojamajai zonai vai guļamistabai.
  • Ekspluatācijas izmaksas – jāatceras, ka veļas mašīnu cenu zīme nav vienīgās izmaksas. Gadu no gada Jūs maksāsiet par patērēto elektrību un ūdeni, tāpēc īpaši svarīgi izvēlēties pēc iespējas ekonomiskāku variantu, piem., A+++ elektroenerģijas klases modeli.
  • Īpašības un funkcijas – Mūsdienu veļas mašīnu modeļi nāk dažādās krāsās un ar virkni esošām/neesošām funkcijām un mazgāšanas cikliem.  Padomājiet vai Jums ir svarīgi, lai tas būtu jaunākais modelis ar skārienjūtīgo ekrānu vai pietiek ar vidusmēra veļas mašīnu, kam ir pamata programmas un funkcijas?

Ko vēl der atcerēties? Parasti ekonomiskās klases modeļi nāk ļoti dažādos izmēros un ar dažādām funkcijām, turklāt ir vislētākie modeļi. Vidējās klases vai luksus klases veļas mašīna parasti piedāvā vairāk funkciju un mazgāšanas programmu, inovatīvus risinājumus, kas, piem., ļauj ietaupīt ūdeni vai elektrību vēl vairāk, tomēr arī cenas šiem modeļiem ir augstākas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *