Vajadzīgs aprīkojums pasākumam? Ieskaties nomas piedāvājumā!

Ja rīkojat pasākumu un nepieciešamais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekamā skaitā, noderīga var būt arī pasākumu inventāra noma. Tas ir izdevīgs variants, īpaši, ja konkrētais aprīkojums aktuāls tikai uz dažām stundām.

Telšu noma lieliem un maziem pasākumiem

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos un festivālos, noderīga būs Akurāts telšu noma. Būtiski, ka Akurāts telšu noma paredz pilnu servisu – arī piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis tiek nodrošinātas dažādās formās un izmēros, kas dos iespēju ikvienam  atrast labāko variantu.
Vēss laiks nebūt nav šķērslis, lai pasākums nenoritētu brīvā dabā. Par patīkamu gaisotni arī ārpus telpām gādāt palīdzēs gāzes sildītāji terasēm. Tie visbiežāk darbojas apmēram desmit stundas. Lai aprēķinātu, cik gāzes sildītāji terasēm vajadzīgi, jāņem vērā, ka viens sildītājs var apsildīt apmēram 20 kvadrātmetrus lielu laukumu. Vairāk lasi spiežot šeit!

Bāra lete Jūsu ballītei – mūsdienīga un praktiska

Dažādos pasākumos noderīga var būt arī bāra letes noma. Bāra letes noma noder dažādos pasākumos – kā privātās ballītēs, tā prezentācijās. Būtiski, ka bāra leti var ērti pielāgot dažādām nepieciešamībām – gan pēc izvietojuma, gan izmēriem.
Inventāra nomas piedāvājumā arī garderobes noma. Garderobes noma labi iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās . Garderobes noma ietver gan drēbju pakaramo, gan starpsienu un spoguli.

Iemesli, kādēļ jāizvēlas pasākumu aprīkojuma serviss

Var tikt pie tā, kas patiešām nepieciešams.
Piemēram, ja vajadzīga {kāda} konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to nodrošināt, un nebūs jācenšas pielāgot jau iepriekš nopirktu telti.
Izvēlieties inventāra nomu un ietaupiet
Aprīkojuma noma paredz, ka jāmaksā tikai par inventāra izmantošanas brīdi. Ja, piemēram, bāra lete nepieciešama tikai uz vienu dienu, nav diez ko izdevīgi to iegādāties par pilnu summu. Bāra letes noma sniedz iespēju to izmantot, kad vajadzīgs un maksāt tikai par izmantošanas laiku.
Neuztraucieties par inventāra uzglabāšanu un apkopi.
Pēc pasākuma beigām jādomā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot nepieciešamo aprīkojumu uz pasākuma brīdi, šī problēma atkrīt. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tādēļ daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Varat rēķināties ar speciālistu konsultācijām
Lai arī kāda būtu nepieciešamība – garderobes noma vai kāds cits variants, nomas servisa darbinieki vienmēr būs priecīgi palīdzēt atrast labāko risinājumu!

Comments are closed.