VAJADZĪGA NOJUME SVĒTKIEM? IESKATIES AKURĀTSPASAKUMS.LV NOMAS PIEDĀVĀJUMOS!

Saliekamā saktuve akurātspasākums.lvPiemērots aprīkojums ir viens no nosacījumiem, lai pasākums izdotos . Organizējot pasākumu, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu. Tādā gadījumā var izmantot aprīkojuma nomu, kas ļaus izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu .

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā pilna aprīkojuma servisu, ir Sia ”Akurāts”. Šī uzņēmuma kontā jau ir gan mazi, gan arī lieli pasākumi- gadatirgi un pat festivāli. Pateicoties darbinieku pieredzei, viņi spēs ieteikt visatbilstošākos risinājumus un palīdzēs īstenot idejas.

Viens no populārākajiem Akurāts nodrošinātajiem piedāvājumiem ir telts noma. Uzņēmums piedāvā dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Tāpat tiek iznomātas arī teltis un nojumes ar sienām, logiem un papildus aprīkojumu- piemēram, galdiem un soliem. Nojumes noma- izdevīga iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošu telti vai nojumi.

Akurāts nodrošina ne tikai telšu īri, bet arī speciālistu konsultācijasun aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Atkarībā no telts vai nojumes parametriem, tās uzstādīšana aizņem no 30 minūtēm līdz pat vairākām stundām.

VAJADZĪGA SALIEKAMĀ SKATUVE? AKURĀTSPASAKUMS.LV APRĪKOJUMA NOMA BŪS PAREIZAIS RISINĀJUMS!

Ja meklē labus un ērtus banketu krēslus kādam saviesīgam pasākumam, lielisks risinājums būs krēslu noma. Akurāts piedāvātie banketu krēsli ir vienkārši , bet gaumīgi, tāpēc piestāvēs gandrīz visiem interjeriem.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts sniegtais pakalpojums. Klientiem tiek piedāvāti gan gaumīgi, apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu rīkošanai.

Kas gan ir saviesīgs pasākums, bez piemērotas skatuves. Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko. Piemēram, skatuve taisnstūra vai L, kā arī U burta formā. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Kā jau minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā gan pasākumu aprīkojumu nomu, gan arī tā piegādi uz norises vietu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir vienkāršs un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī gādāt, lai pasākums būtu patiešām izdevies.

Uztici gādību par pasākuma aprīkojumu profesionāļiem- Akurāts komandai.

Posted in Izklaidei

Permalink

Comments are closed.