UZTRAUCIES PAR PAR SANITĀRAJĀM NORMĀM? IENĀC WEBAPMACIBA.LV UN PASŪTI APMĀCĪBAS IKVIENAM DARBINIEKAM PIEŅEMEMĀ LAIKĀ!

sanitārais minimums webapmacibaStrādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no trim daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.

Ja arī Tu esi iecerējis uzsākt apmācību kursu, Tev atliek vien kļūt par reģistētu lietotāju.  Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Sanitārais minimums ietver tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un LR normatīvie akti un personāla higiēna kā arī citas svarīgas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības. Uzzini vairāk šeit!

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā uzņēmuma pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, izkliedē savas šaubas Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas iespēju.   Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija atbilstošas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Vēlies iegūt zināšanas par higiēnu darba vietā? Gribi iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi pilnvērtīgs darbinieks pārtikas aprites uzņēmumos? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir viegls un izdevīgs veids iegūt visu vajadzīgo! Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, {izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši nepieciešamās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!|sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi

Comments are closed.