TĪRA UN SAKOPTA VIDE – BERENDSEN PALĪDZĒS

mopu servissMēs vēlamies, lai telpas mums apkārt būtu sakopta. Šoreiz runa nav par dabu un apkārtni, bet gan par telpām. Paklāji ir viena no iespējām, kas palīdz grīdas uzturēt tīras. Tie ne tikai pilda interjera elementa funkciju, bet arī palīdz savākt netīrumus, ko ar apaviem ienesam telpās.  Ja Tev vajadzīgs paklājs, tad viens no piemērotākajiem risinājumiem būs Berendsen produkti Berendsen galvenā darbības joma ir tieši paklāju noma un serviss. Taču Berendsen produktu klāsts ir daudz plašāks. Labs uzkopšanā būs mops – darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai.

Palīgs grīdas uzkopšanai – mops

Ja Tev vajadzīgs praktisks veids kā uzturēt grīdu tīru, tad izvēlies Berendsen piedāvājumu – mopu serviss.

 • Mops ir īpaši izveidots darba rīks tieši sausajai grīdas uzkopšanai;
 • Mops veidots no speciālas dzijas, kas lieliski savāc gan putekļus, gan netīrumus;
 • Slota mops – ilgtermiņa ieguldījums!

 Strādājot ar mopu nav svarīgi kāda grīda jāuzkopj. Mops paredzēts gan koka grīdām, betonam, flīzēm vai linolejam.

Vairāk par mopiem uzzini šeit- http://www.berendsen.lv/mopu-serviss!

Berendsen produkti – ziepju dozatori un dvieļu turētājs

 Kokvilnas dvieļu noma un serviss – Berendsen produkti, kas atvieglos ikdienas darbus. Tu saņemsi tīrus dvieļus un laipnu servisu. Berendsen produkti – virtuves dvieļu noma un serviss piedāvā tīrus, mīkstus un patīkamus dvieļus, kuri Tev pat nebūs jāmazgā! Berendsen servisa darbinieki to izdarīs Tavā vietā! Berendsen produkti – atvieglo savu laiku un darbu, jo:

 • Vienmēr būs tīri dvielīši;
 • Jaunie un lietotie dvielīši nonāk atsevišķos nodalījumos, ko nodrošina dvieļu turētājs;
 • Tie ir patīkami ādai;
 • Tie lieliski uzsūc mitrumu;

Izmantojot šādu kokvilnas dvieļu turētāju, Tev nebūs jāuztraucas par to, vai dvielīši nav beigušies un, vai atkritumu tvertne nav pilna, kā tas ir ar papīra dvielīšiem. Izvēloties Berendsen kokvilnas dvieļu turētāju, Tu iegūsi higiēnisku un saudzīgu roku noslaucīšanas risinājumu. Berendsen piedāvā arī ziepju dozatorus, kas atvieglo roku mazgāšanu. Ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas. Ziepju dozatori dos tik daudz putu, cik nepieciešams vienai roku mazgāšanas reizei.

Gumijas paklājiņš no Berendsen – labākā izvēle

Berendsen nomāt piedāvā:

 • Neilona un kokvilnas paklāji;
 • Paklāji ar logo uzņēmumiem;
 • Gumijas komforta paklāji;
 • Krāsainie un dizaina paklāji;
 • Skreiperi.

Skreiperi ir gumijas paklāji, kas nodrošina rupjo gružu savākšanu. Šāds gumijas paklājiņš noderēs pie ieejas telpās vai pie ārdurvīm, jo to izlietais protektors efektīvi noberzīs netīrumus, kas būs pieķērušies pie apaviem. Savukārt, gumijas komforta paklāji klājami uz grīdām ar slidenu virsmu – virtuvē, baseinā vai kur citur. Komforta paklājs ne tikai pasargā no paslīdēšanas, bet arī amortizē triecienus, tādēļ tos novietot var arī pie letēm vai citās vietās, kur pastāv risks, ka lietas, tostarp, arī plīstošas, var nokrist. Gumijas paklājiņš nav tikai gružu savācējs, tas pilda arī seguma aizsardzības funkciju un rada drošību uz slidenām virsmām un, protams, ar Berendsen piedāvātajiem gumijas paklājiem, lielāka tīrība telpās ir visu gadu!

 Berendsen produkti – tīra vide un sakoptas telpas!

Comments are closed.