TERITORIJAS UZKOPŠANA, SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA UN DAUDZ CITU PAKALPOJUMU – LUCIDA.LV

logu mazgāšanaLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus uzkopšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visā Latvijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī piedāvā telpu un logu tīrīšanu. Tiek piedāvāta arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru utilizācija nereti sagādā ne mazums raižu. Ja nepieciešama būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā atrodama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos novērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan izcenojumiem. Lucida savus klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un ,kā zināms, pareiza uzkopšana jūtami ietaupa naudas līdzekļus, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Apsaimniekošanas darbi bieži vien prasa profesionālu pieeju. Tieši tāpēc, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv sniegs pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā saņemsiet vislabāko servisu.

Piemēram, remonta darbi nav viegls uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un vajadzīgie darbarīki remonta veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī profesionāla elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti . Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai nepieciešams nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar aizmirst arī faktu, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu un jumtu tīrīšanas lielā augstumā.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus būvdarbus, neiztikt bez attiecīga darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams iegādāties visu nepieciešamo – jakas, bikses, halātus, kombinezonus un citu darba apģērbu.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tai pat laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk mājas lapā lucida.lv.

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/logu-mazgasana/

Comments are closed.