Telts īre ar izdevīgākajiem nosacījumiem

terases sildītājiAkurats.lv tika dibināts 2005. gadā, un šobrīd minams kā vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijas teritorijā. Turklāt jau kopš 2007. gada attiecīgie pakalpojumi tiek sniegti arī mūsu kaimiņiem — lietuviešiem un igauņiem. Akurats.lv tiek nodarbināti profesionāli darbinieki, kuri būs spējīgi nodrošināt jums vajadzīgo risinājumu patiešām meistarīgi.

Telts noma jebkura veida vajadzībām

Ja jūs interesē telts noma, noteikti sazinieties ar Akurats.lv, kuru piedāvājuma klāstā ir ļoti dažādas teltis. Pašas mazākās ir vien 3×3 metrus lielas, lielākās sasniedz 1500 m2. Turklāt telts noma sevī ietver iespējamību katru no teltīm aprīkot ar vairākām papildus ekstrām, piemēram, ieklājot grīdu, uzstādot sienas (ar vai bez logiem), nodrošinot krēslus un galdus, kā arī ierīkojot lampas apsildei un apgaismošanai. Telts noma ietver arī telts piegādi, montāžu, nojaukšanu, kā arī atgriešanu uzņēmuma rīcībā.

Pieejama — krēslu noma

Tiem, kam vajadzīga krēslu noma, tiek piedāvāti vairāku veidu krēsli: vienkārši saliekami krēsli, kas būs derīgi jebkādam pasākumam; banketu krēsli, pateicoties mīkstajai apdarei, ir ērtāki; bāra krēsli noderēs bāros vai kafejnīcās. Krēslu noma piedāvā nomāt arī klubkrēslus. Kā arī, ja krēslu noma tiks izmantota uzņēmuma Akurāts ietvaros, tiek piedāvāta arī krēslu piegāde, montāža un demontāža.

Apsildīšanu nodrošinās gāzes sildītāji

Sarīkojumi, kuri norisinās ārienē, mēdz būt auksti, bet glābiņu šādos momentos spēj nodrošināt gāzes sildītāji. Tos izmantojot, jāņem vērā — sildlampas ar siltumu spēj nodrošināt 20m2 plašu teritoriju (viens sildītājs), un tas patērē propāna gāzi. Maksimālajā režīmā 27 litru gāzes balons ar siltumu nodrošinās desmit stundas, tādējādi gāzes sildītāji ir ļoti parocīgs veids, kā nodrošināt siltumu.

Plānoti priekšnesumi? Palīdzēs saliekamā skatuve

Gadījumos, kad ieplānots pasākums, kurā norisināsies uzstāšanās, performances un priekšnesumi, talkā nāks saliekamā skatuve.  Saliekamā skatuve sastāv no 1x2m un 1x1m lieliem moduļiem, un tās augstums virs zemes ir regulējams, tādējādi skatuvju variācijas ir praktiski neierobežotas. Iespēja regulēt balstu augstumu paredz , ka saliekamā skatuve uzstādāma  pat ļoti nelīdzenās vietās.

Kafejnīcām un bāriem noderīgi būs bāra krēsli

Bāra krēsli pieejami tumši pelēkā tonī ar gaišu rāmi, un tie ir elementāri uzstādāmi, tādējādi pēc tam, kad bāra krēsli savu darbu būs paveikuši, tos bez grūtībām varēs salikt, tādā veidā ietaupot vietu. Nepiespiestas atmosfēras uzburšanai bāra krēsli ir īstā izvēle.

Teltis — ļoti dažādas, bet kvalitatīvas

Teltis Akurats.lv pieejamas plašā klāstā un variācijās. Dažādiem pasākumiem vajadzīgas dažādas teltis, tāpēc ar to parametriem varat iepazīties Akurats.lv, bet jāzina — teltis vairākos veidos var tikt uzlabotas— izmantojot gāzes sildītājus, tās var sildīt, var tikt ieklāta grīda utt.

Comments are closed.