TELTIS UN NOJUMES PASĀKUMIEM BRĪVĀ DABĀ – AKURATS.LV  

teltis / telts noma akurats.lvDrīz labais un saulainais laiks būs klāt. Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs piemērots inventārs. Tā iegāde ne vienmēr ir visizdevīgākais risinājums, tādēļ var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Akurats.lv nodrošina plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs lieliska iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan festivālos un gadatirgos, gan arī privātos svētkos.

Ja pasākumam vajadzīgi arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu.

Būtiski piebilst, ka piedāvājumā arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti apsēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi tiek piedāvāti divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.

Krēslu un galdu noma – noderīga iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko inventāru, turklāt – tādā skaitā, cik tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jāuztraucas, kur uzglabāt inventāru pēc pasākuma beigām.

Bet varbūt tu sapņo uzrīkot lielisku ballīti draugu lokā? Akurats.lv piedāvājumā stilīgi bāra krēsli , kā arī bāra lete! Izmanto šo izdevību, lai uzrīkotu labu pasākumu !

Ja esi ieplānojis brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot http://akurats.lv/ piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Akurats.lv darbinieki piedāvā gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv – lai svētki izdodas!

Comments are closed.