TELTIS UN NOJUMES PAR IZDEVĪGU CENU

telts noma akuratspasakums.lvTeltis var  iedalīt atsevišķās dažādās kategorijās –  nakšņošanai domātās teltis un dārza teltis. Vairākas teltis iedalās arī pēc ietilpības, no vienvietīgām līdz pat četrvietīgām pat vairāk izmēros lielākām. Dažādu variantu teltis atrodamas arī UZŅĒMUMA „Akurāts” sortimentā.

• Telts noma izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Mūsu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus piedāvā visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.}

Vasara – svētku laiks ar kāzām, izlaidumiem, ballēm un brīvdabas pasākumiem. Parasti šādos brīžos lielākās bažas rada jautājums, kur uzņemt visus viesus, kur uzklāt galdu, lai visi atnācēji pie tā varētu apsēsties? Nav ko satraukties, ir risinājumi. Tu ir iespējams īrēt svētku nojumi.

TELŠU NOMA DAŽĀDA MĒROGA PASĀKUMIEM

“Akurāts” ir tava iespēja izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir dažādi telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var nooganizēt ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad radīsies mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat liela nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem efektīvāk saglabās siltumu nekā tenta materiāla sienas. Bet risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāraizējas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu.

Comments are closed.