SPORTOŠANA UZTUR IKDIENAS LĪDZSVARU STARP STRĀDĀŠANU UN ATPŪTU

Veselības FabrikaBez šaubām, katrai dienai ir vēlams būt balansā starp profesionālu nodarbošanos un elpas atvilkšanu. Kas nāk par labu, lai visas dienas puses būtu vienmērīgi gaišas, neatkarīgi no iespējamiem sarežģījumiem, ko dzīve mēdz sagādāt?

Veselīgs dzīvesveids, t.i. ēšana un sportošana. Kur sportot, ja ārpus mājas ir negaiss un vairs nav pieejama vingrošanas zāle, kur sportojāt līdz vidusskolas beigšanai? Attiecīgajai problēmai ir radīts efektīvs un populārs risinājums – fitnesa klubi apsildītās un izremontētās telpās. Un pamatoti, jo fitnesa klubi ir aprīkoti ar visu nepieciešamo tehniku un darbiniekiem, lai nodarbinātu visas Jūsu ķermeņa muskuļu grupas jebkādos laikapstākļos. Bet vienmēr ir spēkā jautājums – veltīt laiku regulārām sporta nodarbībām vai sportot ik pa laikam? Uzzini vairāk- http://www.vfabrika.lv/!

ESIET VESELĪGI, PIEKOPJOT FITNESU KATRU NEDĒĻU!

Cilvēkam viens ābols ik dienas dos daudz pozitīvāku efektu, nekā, ja kompensēsiet sešas nedēļas dienas, svētdienā apēdot septiņus ābolus. Līdzīgi ir ar sportošanu. Tieši tāpēc sporta kluba abonements ir noderīgākais ieguldījums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāatcerās, ka fitnesa klubi nomā plašas telpas, kas nozīmē patstāvīgus izdevumus, lai fitnesa klubi uzturētu darbību un iespēju interesentiem jebkurā dienas laikā nodarboties ar sportu. Iespējams, tāpēc fitnesa klubi mēdz piekopt tādu cenu sadalījumu, kur sporta kluba abonements ir krietni izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements arī ir lielisks motivators, jo ir grēks izlaist sportošanas dienas, ja sporta klubs jau ir nofinansēts mēnesi uz priekšu. Ja ir nolemts par savas formas un laba garastāvokļa uzturēšanu ar fizkultūru, vispirms jāizvēlas sporta centrs, ko apmeklēt.

KĀDU SPORTA CENTRU IZVĒLĒTIES?

Veselības Fabrika ir sporta klubs ne tikai pieredzējušiem sportistiem, bet arī nākotnes censoņiem. Veselības Fabrika atrodas ievērojamā VEF fabrikas būvē, līdz ar to šis sporta klubs iemanto neatvairāmu gaisotni. Dēļ plašajām telpām un efektīvai ventilācijai, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpaši svaigo gaisu, jo sporta klubs ir grūtāk pieelpojams. Sporta klubs Veselības Fabrika strādā katru darba dienu laikā no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs darbojas no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, trešajā stāvā. Veselības Fabrika piedāvājumā ietilpst gan nodarbības grupās, gan personāltreniņus. Lai iepazītos ar pakalpojumu klāstu, dodieties uz uzņēmuma mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja gribat pieteikties nodarbībām vai rodas papildus jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir sazināms pa tel.nr. 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv.

Comments are closed.