SMSCREDIT.LV – ĀTRIE KREDĪTI FINANSIĀLO GRŪTĪBU RISINĀŠANAI.  

īstermiņa kredīti smscreditJa Tev steidzami vajadzīga nauda, taču nezini kur to iegūt, tad labākais risinājums negaidītās situācijās ir SMScredit piedāvātais ātrais kredīts. Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar ātro kredītu starpniecību.

Īstermiņa kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai iegūtu īstermiņa kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla

Kredīts no SMSCredit.lv ir tiešām ātri noformējams, turklāt, internetā. Vispirms jau nepieciešams reģistrēties SMSCredit.lv mājas lapā. Ja esi reģistrējies, Tev atliks tikai veikt reģistrācijas maksu. Un pēdējais solis būs vien pieteikties sev vēlamajai kredīta summai, norādot arī atmaksas termiņu. Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Tas nozīmē, ka Tev būs jāatdod tik, cik aizņēmies – nebūs jāmaksā ne komisijas maksa, ne procentu maksājumi.

Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau otro reizi, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Tieši tādēļ šādu aizdevuma veidu dēvē par SMS kredītu. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā!

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Bez tam, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam, atkarībā no tā, cik liela summa tikusi izsniegta.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv zinošajiem speciālistiem. Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.

Posted in Finanses

Permalink

Comments are closed.