SIA “123Drivers” piedāvā – bezmaksas dokumentu noformēšana, dzīvesvieta un apmācība autovadītājiem Londonā

logoLatviešu uzņēmums 123 Drivers sadarbojoties ar Amitours London nodarbina vairāk nekā 90 šoferus no Latvijas – projekts iepriekš Latvijas medijos tiek definēts kā neticams latviešu veiksmes stāsts Londonā. Amitours London ir biznesa klases transporta pārvadājumu uzņēmums – klientiem Londonā sniedzot biznesa klases servisu. Londonā Amitours kvalitātes zīme ir melnas Mercedes Vito automašīnas , kā arī laipni un kārtīgi, balstoties uz biznesa etiķeti ģērbti, autovadītāji un autovadītājas.
Uz doto brīdi Amitours London aug un paplašinās ļoti ātri – katru nedēļu uzņēmumam pievienojas jauni kolēģi, un jau šogad to kopskaits sasniegs 100. Katru dienu uzņēmuma automobiļi veic desmitiem pārvadājumu gan no visām Londonas lidostām, gan pa visu pilsētu. Apliecinājums Amitours servisa augstajai kvalitātei ir arī uzņēmuma nopietnais klientu loks, piem., – Latvijas Olimpiskās komitejas delegācija Londonas Olimpisko spēļu laikā. Uzņēmums sadarbojas arī ar Latvijas Vēstniecību, palīdzot tautiešiem brīžos, kad viņi nonākuši grūtā situācijā.
Ņemot vērā to, ka Amitours komanda turpina augt, darbā pastāvīgi tiek aicināti jauni biznesa klases šoferi. Uz darba pārrunām var sūtīt pieteikumu katrs, kam ir tiesības vadīt “B” kategoriju un vismaz triju gadu auto vadīšanas pieredze, kā arī ļoti labas angļu un vēlams krievu valodas zināšanas. Visiem autovadītājiem uzņēmums piedāvā mājīgu dzīvesvietu, pastāvīgus ienākumus un stabilu darbu pārvadājot klientus ar Mercedes Benz pasažieru mikroautobusiem. Uzņēmums arī rūpējas par to, lai darbinieki saglabātu kontaktu ar Latviju un savām ģimenēm – tāpēc darba grafiks tiek saplānots tā, lai autovadītāji regulāri varētu atpūsties Latvijā.
Jau vairāk kā trīs gadus Amitours piedāvā augstākās kvalitātes transporta pakalpojumus gan tūristu grupām, gan individuāliem ceļotājiem. Šajā darbā ikdiena ir pasažieru pārvadājumi no Parīzes lidostām, ekskursijas uz Versaļu, Fontenblo, Luāru, Normandiju un citiem tūrisma galamērķiem. Skaistākās Francijas vietas ir mūsu autovadītāju ikdienas galamērķi!
Sekojot klientu lielajam pieprasījumam, AMITOURS jau trīs gadus strādā arī saulainajā Nicā – slavenākajā Francijas kūrortpilsētā. Šeit pats pieprasītākais pakalpojums ir transports no lidostas, ekskursijas Nicā un tuvējās apkārtnes pilsētās.
Nicā un Parīzē notiek autovadītāju apmācība un praktiskā pārbaude pirms darba sākuma Londonā. Parīzē un Nicā autovadītājs apgūst saskarsmes prasmes ar klientiem, darbu ar navigācijas ierīcēm, maršrutu plānošanu, atskaišu veidošanu un citas darbam vajadzīgāszināšanas.
Tie, kas domā, ka šāda veida darbs varētu būt viņiem piemērots, var uzzināt vairāk informācijas 123drivers mājas lapā vai rakstot uz info@123drivers.lv.

Informācija par 123drivers.lv
123drivers.lv ir oficiāli licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Vācijā, Francijā un Lielbritānijā. Uzņēmums specializējas biznesa klases autovadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam Eiropas valstīs, palīdzot noformēt nepieciešamos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik 123drivers.lv strādā pie vērienīga projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 auto vadītāju. Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi piebiedroties komandai!

Kontaktinformācija SIA “123 Drivers ltd” Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV1050, Tel.: +371 67297733, Mob. Tel.: +371 28331377 E-pasts: info@123drivers.lv Darba laiks: 10:00 – 18:00

Posted in Ziņas

Permalink

Comments are closed.