Sētas ikvienam mājoklim

akmens un koka sētas tvora.lvLai aizsegtu savu privāto teritoriju no svešām acīm un radītu  apkārtējiem nepieejamu zonu, to var īstenot ar mājai un videi piestāvošu sētu.  Sētas izgatavo tieši pēc klienta pieprasījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu izvēlē un pēc lieluma adaptējami individuālajām vēlmēm.

Visklasiskākais risinājums privātās telpas ierobežošanai ir koka žogs. Koka žogi labi atbilstoši privātmāju teritorijas ierobežošanai. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas sētām – viegli-, un lieliski iederas pie dažāda dizaina mājas. Koka žogus var montēt gan horizontālā, gan klasiski vertikālā pozīcijā, variējot ar dēļu sakārtojumu., atkarībā no pasūtītāja vēlmēm. Koka sētas uzstādīšanā tiek lietoti Skandināvijas skuju koksnes dēļi, kurus efektīvi apstrādā ar specializētu krāsu. Tā pasargā žogu no atmosfēras iedarbības, kaitēkļiem un pelējuma un piešķir dabīgu koksnes mirdzuma efektu.

Ja piemājas teritorija ir neliela, var izmantot masīvāku žoga risinājumu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens sētas veidojumi var būt kā dekoratīvs objekts piemājas dārzā vai paaugstinājums uz iebraucamā ceļa. Realizējot domu par sētu no akmens konstrukcijām, var izlemt – ar lielākiem un mazākiem akmeņiem piepildītās metāla konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai fundamentāli stabi starp koka dēļiem vai metāla žoga plātnēm. Gabioni akmens konstrukcijas var samontēt visos izmēros gan sētai, gan arī dārza galda izpildījumā, gan piemājas teritorijas iekārtojumam u.tml.

Cinkotas žogu konstrukcijas

Žogu celtniecībā var izmantot arī bloku sistēmu. Tādam risinājumam ir divas iespējas: iežogojuma un plātņu variants. Moduļu sistēmas sētas ražo no Aluzinic alumīnija/cinka/kremnija sakausējuma dēļiem, kas nodrošina veidojuma izturību un ilgu kalpošanas laiku. Pateicoties alumīnija un skābekļa savstarpējās mijiedarbības gaitā radušos pārklājumam, tā moduļu sētai sniedz augstas būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Bloku žogu celtniecībā tiek lietoti granīta piedevas, dabiskā griezuma celtniecības – SU un TO – bloki..

*Ar vibropresēšanas metodi iegūtie TO bloki rada dabīgu akmens šķēluma izskatu. Tos var izmantot fasādes apšuvumiem, žogiem, starpsienu un citu ēku būvniecībā. Lielākais pluss – nav vajadzīgi papildus ieguldījumi apdarei.

*Sētas no SU blokiem ļaus īstenot brangu privātmājas un tās teritorijas vidi. Krāsu Cytryn un Vera risinājumi sniedz bagātīgu krāsu izvēli un pēc iespējas pietuvinātu akmens tonējumu dabiskajam.

Sētas un žogi – Tvora.lv

tvora.lv žogi, sētas, dzīvžogi

 

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.