Ripo.lv – iekārtas virtuvei katra virtuvei.

virtuves iekārtasVIRTUVES IEKĀRTAS UN CITAS MĒBELES – AUGSTVĒRTĪGI INTERJERA DIZAINA PIEDĀVĀJUMI PIE RIPO

Dizains, konsultācijas, mēbeles un konstrukciju ierīkošana katrai gaumei un vajadzībām no salona RIPO pakalpojumu izvēles sniegs atbalstu katra sapņu mitekļa iekārtošanā. Virtuves mēbeles vai aizkari, balkonu iestiklošana vai margas – kad aktuāli celtniecības un interjera veidošanas uzdevumi, vajadzīgais būs pieejams RIPO.

Virtuves iekārtas nodrošina ērtu ēdiena gatavošanu

Ripo.lv – iekārtas virtuvei nodrošina ērtu ēdiena pagatavošanu un baudīšanu kopā visai ģimenei pie liela vakariņu galda. Ja virtuves iekārtas tiek izvēlētas atbilstoši virtuves platībai un telpas specifikai, tās ne tikai ekonomē brīvo vietu, bet padara virtuvi mājīgu un tajā pašā laikā mūsdienīgu. Virtuves iekārtas pie RIPO pieejamas dažādās krāsas un atbilstoši Jūsu gaumei.

 

Plaša spektra iebūvētie skapji un bīdāmās durvis

Veiksmīgs variants norobežojošo sektoru ierīkošanai ir bīdāmās durvis. To priekšrocības ir blīvums, telpas  ekonomija un praktiskums. Bīdāmās durvis ir plaši pielāgojamas savā kārtībā un veidos, tāpēc noderīgas dažāda veida platību ierīkošanai. RIPO sniedz arī opciju bīdāmās durvis veidot ar individuāli izveidotu zīmējumu, lai izskatu izveidotu vēl unikālāku.

Telpas taupīšanai pielietojami visa veida iebūvētie skapji. Šāda veida iebūvētie skapji var ieņemt gan pilna garuma sienu, gan nelielu aili, sniedzot iespēju pārdomāti pielietot katru telpas daļu. Tai pat laikā iebūvētie skapji piedāvā dizainus saskaņā ar katra vajadzībām.

Maltīšu meistarošanas praktiskumam virtuves mēbeles vērts nolūkot īpaši uzmanīgi. RIPO preču klāstā virtuves mēbeles sagatavotas no dažādu veidu un parametru standarta un sienas skapjiem. Vērienīgais mēbeļu klāsts un toņu veidi nodrošinās daudzfunkcionālu iekārtojumu ar unikālu pieskārienu.

Būtiskie interjera papildinājumi – tapetes un aizkari

Ikvienā platībā, ko paredzēts labiekārtot, būtiska nianse ir sienas pārklājums un tapetes. Uzņēmuma RIPO speciālistu pulks aktīvi ir lietas kursā par globālajām dizaina aktualitātēm, tādēļ vienmēr var prezentēt inovatīvāko firmu tapetes. Piedāvājumā ir zīmējumiem pārpilnas dažādu veidu tapetes, lai piedotu īpašu mājīguma noskaņu katrā istabā.

{Aizkari ir telpu iekārtojuma dekoratīvais instruments, ar ko iespējams attīstīt telpas saskanību. RIPO aizkari pieejami kopā ar pilnu servisu – speciālistu atbalstu, modelēšanu

Margas un balkonu iestiklošana – aizsargs un ērtības

Moderns risinājums lodžiju nodalīšanai ir metāla margas. RIPO nodrošina metāla margas, kas ražotas no tērauda un ir noturīgas pret meteoroloģiskajiem apstākļiem un stihijām, tāpat iespēju izstrādāt margas pēc privāta pieteikuma.

Piemērots paņēmiens atšķirīgu dzīvokļa daļu nodalīšanai ir balkonu iestiklošana. Bezrāmju balkonu iestiklošana ir RIPO pārzināts lauks, un uzņēmums īstenojis vairākus projektus gan nelielās mājas, gan daudzdzīvokļu bloku ēkās.

RIPO inovatīvie piegājieni un ērtie dizaini ar kvalificēto servisu sniegs iespēju radīt tādu iekārtojumu, par kādu sen domāts. Apmeklējiet www.ripo.lv un izraugieties savas individuālās mēbeles un interjera risinājumus!

 

Comments are closed.