Rīko pasākumu? Tad Tev noderēs galdu noma un citi aprīkojuma risinājumi

Pasākumu organizēšana ir visai nopietns darbs, kas prasa zināmas pūles. Lai tiktu galā ar tehnisko pusi, piemēram, inventāru, labs variants ir piesaistīt profesionāļus. Labs nomas serviss
piedāvā dažāda veida aprīkojumu, kā arī veic to montāžu un demontāžu. Izvēlei nojumes, zvaigznes teltis, krēsli, galdu noma un citi risinājumi lieliem un maziem pasākumiem.

Nojumes noma – risinājums dažāda mēroga pasākumos

Nojumes noma ir izdevīgs risinājums pasākumiem ārpus telpām. Izvēlei ir dažādu veidu un izmēru nojumes, tādēļ tās ērti pielāgot dažādām vajadzībām. Nojumes un teltis visbiežāk izmanto gadatirgos, pilsētas svētkos, privātos pasākumos u.c. Pēc vajadzības nojumes var papildināt ar grīdu un cita veida aprīkojumu.
Par spilgtu un efektīvu risinājumu sporta spēlēs un festivālos var kļūt Zvaigznes telts. Tai ir spilgta krāsa un nestandarta forma, tādēļ tā lieliski izceļas dažādās vietās.

Galdi un krēsli visām prasībām

Aktuāla galdu noma? Labāko servisu piedāvājumos arī tā! Tā ir iespēja izvēlēties pasākuma specifikai piemērotus risinājumus. Galdu noma piedāvā apaļos banketu galdus, stāvgaldus, gaismas galdus u.c. Klientu ērtībām pieejama ir ne tikai galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.
Pasākumā var noderēt arī bāra krēsli, kas iederēsies visdažādākajos pasākumos un vietās, piemēram, privātās ballītēs vai kafejnīcas atklāšanā. Servisu piedāvājumā arī mūsdienīgi bāra krēsli. Pateicoties to elegantajam dizainam, bāra krēsli labi iederēsies ikvienā telpā.
Vēlies, lai pasākums tik tiešām izdotos? Parūpējies par atbilstošu aprīkojumu kopā ar labu servisu! Tāda komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs vispiemērotāko inventāru. Nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi. Labs serviss regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Noorganizē skaistākos pasākumus ar atbilstošu inventāru!

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.