PRECES MĀJAI PLAŠĀ KLĀSTĀ VEIKALĀ 1A.LV  

led spuldzes 1a1a.lv preču klāstā arī sporta preces – piemēram, sporta aprīkojums nodarbēm svaigā gaisā vai iekštelpās, preces sporta zāles apmeklējumiem un vingrinājumiem mājas apstākļos- piemēram, hanteles.

1a.lv vari iegādāties arī dažādas virtuvē nepieciešamas preces, piemēram, virtuves svarus. Sortimentā esošie virtuves svari būs noderīgs palīgs ikvienā virtuvē. Izvēlies kādus no precīzajiem un kvalitatīvajiem virtuves svariem un izmēģini jau sen kārota ēdiena recepti bez bažām par neizdošanos.

Ja gribi taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ielūkoties arī led spuldžu piedāvājumā. Izvēlei 4 veidu led spuldzes– 2U, 3U, spirāles un sveces veida.

1a.lv- ērta iepirkšanās vietne ikvienam. Šeit atradīsi arī bagātīgu bērnu preču klāstu – piemēram, bērnu ratus un staigulīšus, kā arī rotaļlietas dažāda vecuma bērniem- piemēram, visu iecienīto lego. Iegādājami daudz un dažādi lego komplekti visiem vecumiem un gaumēm !

TELEFONU LĀDĒTĀJI, MOBĪLO TELEFONU AKSESUĀRI UN CITI ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI – IESKATIES 1A.LV

Ja plāno iegādāties vai nesen esi iegādājies jaunu mobīlo tālruni, būtisks būs arī aksesuāru jautājums. Mobīlo telefonu aksesuāri plašā klāstā iegādājami interneta veikalā 1a.lv.

1a.lv piedāvājumā tādi mobīlo telefonu aksesuāri kā maciņi, vāciņi, ekrāna aizsargi, arī baterijas un telefonu lādētāji.

Labākos lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus iespējams pasūtīt veikalā 1a.lv. Ieskaties un pārliecinies !

PLANŠETES, SMART TV UN DAUDZ CITU LIELISKU PIRKUMU – 1A.LV

 1a.lv ir arī datoru veikals. Tajā varēsi atrast kvalitatīvu datortehniku par vienmēr izdevīgām cenām. Preču klāstā personāldatori, portatīvie datori, planšetes, kā arī dažādi aksesuāri datora ērtākai lietošanai.

Planšetes – moderns un ērti lietojams izgudrojums, kas lieliski aizstāj portatīvo datoru – sevišķi ārpus mājas vai ceļojuma laikā. Ar planšetes palīdzību iespējams sērfot internetā, sazināties sociālajos tīklos, kā arī veikt neskaitāmas citas lietas daudz vienkāršāk.

Savukārt, ja vēlies iegādāties modernu televizoru, ielūkojies plašajā Smart TV klāstā! Mūsdienās, kad ļoti strauji attīstās tehnoloģijas, Smart TV kļūst arvien iecienītāki – tie sniedz iespēju pārlūkot, piemēram,  ziņu portālus un sociālos tīklus- neizmantojot datoru. 1a.lv iegādājami vairāki televizoru modeļi, kuros jau iekļautas dažādas iecienītas lietojumprogrammas – piemēram, Skype un Youtube.

Ieskaties 1a.lv plašajā televizoru klāstā, un izvēlies sev tīkamāko Smart Tv. Starp citiem modernajiem televizoriem īpaši izceļams ir LG smart Tv, kas ir ne vien funkcionāls, bet tagad pieejams par īpaši izdevīgu cenu.

Iegādājies Smart TV pie 1a.lv un izvēlies ērtāko preces piegādes veidu- piemēram, 1a.lv birojā, tuvākajā omniva pakomātā vai ar kurjera starpniecību.

Interneta veikals 1a.lv – izdevīga un ērta iepirkšanās vieta ikvienam!

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.