Patēriņa kredīti – ļoti populārš mūsdienu finanšu pakalpojums

kredītu kalkulatorsIr reizes, kad radušies pēkšņi, taču pamatoti tēriņi, bet vajadzīgā nauda uzreiz nav pieejama. Šādās situācijās aizdevums ļauj saņemt līdzekļus nepieciešamiem pirkumiem.

Piesakoties kredītam pirmoreiz, pieejami kredīti bez procentiem

Kredīti bez procentiem var būt izdevīgi, taču pirms aizdevuma pieteikšanas nepieciešams iepazīties ar kredītsniedzēja sastādīto līgumu, jo procentu likme ir tikai viens no daudzākiem paramteriem, kuriem nepieciešams pievērst īpašu uzmanību. Kredīti bez procentiem lielākoties pieejami tiem klientiem, kuri konkrētā aizdevēja pakalpojumus izmanto pirmo reizi, taču dažkārt pieejami dažādu veidu akcijas piedāvājumi, kuri sevī ietver arī samazinātu komisijas maksu.

Kredītu kalkulators – provizoriska informācija par aizdevuma izmaksām

Kredītu kalkulators nav sarežģīta ierīce, taču tā sniedz noderīgu informāciju – kalkulators norāda attiecīgajā termiņā atmaksājamo naudas apjomu. Tādējādi kredītu kalkulators palīdz saprast, kā tiek sastādīta procentu likme atkarībā no atmaksas termiņa un izvēlētās naudas summas. Turklāt kredītu kalkulators ir vienkārši lietojams.

Vairāk informācijas- https://www.viasms.lv/lv/blogs/kredītu-kalkulātors!

Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem

No 18 gadiem, kā zināms, Latvijas Republikā persona kļūst pilngadīga, un tas nozīmē ne vien papildus atbildību, bet arī iespējas. Izņēmums nav arī finanšu pakalpojumu sfēra, bet jāatzīst – mūsu valstī ir maz aizdevēju, kas kredītus ļauj iegūt jau no 18 gadiem. Uzzināt, kura no kredītiestādēm šādu pakalpojumu piedāvā, iespējams, izmantojot kādu no vietnēm, kurā tiek salīdzināti ātrie kredīti.

Atbilstošākais vecuma slieksnis ātrajiem kredītiem – no 20 gadiem

Ir pamatots iemesls, kāpēc ātrie kredīti pārsvarā tiek piedāvāti no 20 gadiem – šajā vecumā dzīvē mēdz rasties lielāka stabilitāte, kas arī finanšu pakalpojumus padara mazāk riskantus. Tas gan nenozīmē, ka aizdevumi no 20 gadiem var tikt izvēlēti vieglprātīgi.

Patēriņa kredīti tiek piedāvāti, ja vajadzīga nauda vidēji lieliem pirkumiem

Patēriņa kredīti sniedz iespēju iegūt relatīvi lielu naudas summu, līdz ar to patēriņa kredīti var tikt pielietoti, piemēram, mājas labiekārtošanai vai citai darbībai/ pirkumam, kas nav atliekams, taču pašlaik nepieciešamais naudas apjoms nav pieejams. Patēriņa kredīti lielākoties var tikt atmaksāti pa mēnešiem, tādēļ īpaši svarīgi, lai tuvākajā nākotnē Tev būtu regulāri ienākumi.

Pieejams arī kredīts pensionāriem

Dažreiz nākas dzirdēt jautājumu – vai pieejams arī kredīts pensionāriem? Atbilde uz attiecīgo jautājumu ir apstiprinoša – kredīts pensionāriem pieejams pie vairākiem kredītdevējiem. Taču nepieciešams pieminēt, ka lielākoties kredīts pensionāriem ir limitēts, tas ir, lielākā daļa kredītdevēju norāda maksimālo vecumu, līdz kuram attiecīgais pakalpojums saņemams.

Aizņemies tikai tādā gadījumā, kad Tev nav šaubu par savām iespējām noteiktajā termiņā kredītu atgriezt!

Posted in Finanses

Permalink

Comments are closed.