Pasūti sētu savam mājoklim!

plastmasas setas tvora.lvLai noslēptu savu īpašumu no svešām acīm un realizētu  apkārtējiem nepieejamu zonu, to var īstenot ar mājoklim un videi piestāvošu sētu.  Sētas tiek izgatavotas konkrēti pēc individuāla pieprasījuma, jo tie ir daudzveidīgā krāsu piedāvājumā un pēc izmēra piemērojami klienta prasībām.

Šā brīža populārākais materiāls sētas uzstādīšanā ir dabīgs koks. Salīdzinājumā ar akmens žogiem, koksnes materiāla žogi ir viegli, klasiski, askētiski-, un lieliski piestāv dažāda stila mājai. Koka žogus var montēt vertikālā un horizontālā pozīcijā, variējot ar dēļu sakārtojumu., atkarībā no personīgajām prasībām. Kvalitatīvi apstrādāta ziemeļu priedes koksne garantēs materiāla izturīgumu pret laikapstākļu ietekmi, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un kalpos ilgi.

Ja piemājas teritorija ir samērā maza, var nolemt par masīvāku risinājumu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens žoga veidojumi var būt kā dekoratīvs objekts teritorijā vai paaugstinājums uz bruģēta celiņa. Realizējot ideju par akmens sētu, var izlemt – ar lielākiem un mazākiem akmeņiem pildītās metāla konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai pamatīgi stabi starp koka dēļiem vai metāla žoga plātnēm. Gabioni akmens konstrukcijas var saražot dažādos izmēros gan sētai, gan arī dārza galda izpildījumā, gan piemājas teritorijas dekorēšanai u.tml.

Cinkotas sētas konstrukcijas

Bloku un moduļu sētu sistēmām ir vairākas priekšrocības: konstrukcijas ilgkalpošana un izturība, skaists vizuālais izskats un liela krāsu izvēle. Žogu uzstādīšanā tiek izmantoti ar sevišķu pārklāju apstrādāti Aluzinic plātņu dēļi , kas tos aizsargā no bloku sairšanas. Izvēloties moduļu sētu, pasūtītājs var izvēlēties abpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu pildījumu ar precīzi noteiktu intervālu tām standarta vai arkas formā. Moduļu sētu būvniecībā tiek pielietoti TO un SU būvniecības bloki. Tiem ir granīta piedeva un bloki ražoti dabīgā šķēlumā..

*Žoga celtniecības blokiem SU ir liela toņu sortiments un efektīva faktūra. Žoga bloki ir ātri un ērti samontējami, kas sniegs iespēju īsā laika periodā uzstādīt teritoriju ierobežojošu sētu. Lielākā priekšrocība – nav vajadzīgas būvniecības šuves.

*TO celtniecības blokus var izmantot kā apdares materiālu ēku fasādēm, žogu būvniecībā, ekas cokola stāviem utt.

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.