Pasniedz svētkos piedzīvojumus!

Nav noslēpums, ka lielai daļai cilvēku ir gana daudz padarāmo lietu ikdienas steigā, kad, lai suminātu tuvos cilvēkus, īsti neatliek laika dāvanas meklēšanai. It īpaši, ja tas ir vismaz reizi mēnesī. Šajā ziņā dāvanu kartes atvieglos Jūsu ikdienu Dāvanu kartes internetā ir ērts un populārs veids, lai iegūtu plašas izvēles iespējas vienuviet. Vai Jums kādreiz ir ienācis prātā, ka tetovējums arī ir interesanta dāvana? Tieši tā! Dāvanu kartes ietver daudzveidīgu preču un pakalpojumu klāstu. Tetovēšana, dekupāžas kursi, Escape Room – trīs dāvanu kartes idejas, ko varat izmantot arī Jūs. Par tām plašāk lasiet šeit!

IESPĒJA “IZKĻŪT” NO IKDIENAS REALITĀTES

                Ja Jūsu draugi ir gatavi intelektuālam izaicinājumam, tad Escape Room ir piemērota izklaide tieši viņiem! Escape Room ir īpaša telpa, kas sevī slēpj noslēpumus, kas jāatklāj, lai konkrētā laika posmā no tās izkļūtu. Kā viena no iecienītākajām Escape Room slepenajām istabām ir filmas “Zāģis” tualete. Spriedze un fantstiskas sajūtas garantētas!

VARBŪT JAU SEN JŪSU DRAUDZENE VAI KOLĒĢIS ALSKT PĒC TETOVĒJUMA?

                Tetovējums – tā ir māksla un uzdrīkstēšanās. Jebkurā gadījumā tetovējums ir skaistuma dāvana kā sievietēm, tā vīriešiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta draugam vai paziņai, ir vērts atcerēties, ka:

Lai arī tetovēšana nereti tiek piekopta arī pie individuāliem māksliniekiem, tomēr tetovējums izdosies augstākas kvalitātes tieši salonā, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis brīvā laika aizpildīšana. Turklāt tetovēšana salonā būs uzticamāka, jo tur ikviens tetovējums tiek zīmēts, pielietojot perfekti tīrus instrumentus un vienreizlietojamus materiālus.

Tetovēšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām, vai arī pusaudžiem, kas sanieguši sešpadsmit gadu briedumu un tetovējums tiek apstiprināts vecāku klātbūtnes laikā. Tetovēšana jaunākām personām ir aizliegta.

Lai tetovēšana būtu pozitīvs pārsteigums, ir vēlams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko jubilārs kāro.

Cilvēki nereti izvēlas kādu

svarīgu tematiku, lai tetovēšana radītu mazāku uztraukumu un tetovējums sagādātu prieku visu atlikušo mūžu. Pārliecinieties, lai Jūsu draugs būtu pilnībā pārliecināts par izdarīto izvēli!

KREATĪVA INTERJERA PRIEKŠMETU PILNVIEDOŠANA

                Protams, tetovēšana nav piemērota ikvienam. Turpretim jaunu prasmju apguve vienmēr ir vērtīga! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā ieliks stabilus pamatus, kā simpātiski apgleznot stikla, koka un keramikas lietas, izmantojot vairākus materiālus. Dekupāžas kursi visvairāk pulcē un priecē tieši jaunās māmiņas un pusaudžu vecuma meitenes.

KUR MEKLĒT ŠO “DĀVANU BANKU”?

                Jau kopš 2007. gada uzņēmums Dāvanuserviss.lv piemeklē un piedāvā Jums plaša spektra dāvanu kartes, tajā skaitā arī dekupāžas kursi, ilgi kārotais tetovējums un lieliski pavadīts laiks iekš Escape Room! Apmeklējiet www.davanuserviss.lv un padariet gaviļnieku dienu vēl satriecošāku! Viņi būs patīkami pārsteigti!

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.