Octa polise Tavam transportlīdzeklim

OCTAOcta apdrošināšana ir zināmākais no apdrošināšanas variantiem – par negadījuma izraisīšanu atbildīgais transporlīdzekļa vadītājs bieži neapzinās to, kādas ir tādas rīcības potenciālās sekas. Tāpēc, cenšoties novērst šādu situāciju iespējamību, un vēloties motivēt autovadītājus kļūt apzinīgākiem, ir radīta sodu sistēma, kas nosaka – ja tiek braukts bez Octa polises, tiek piešķirti soda punkti. Tādēļ, ja arī Tev aktuāla octa polise, pārliecinies, kur un kā noformējama izdevīga octa polise un, kas jāņem vērā, to pērkot.
Octa apdrošināšana ir likumā noteikta obligātā apdrošināšana sauszemes transporta līdzekļiem. Jāņem vērā, ka octa polise neatmaksā zaudējumus personai, kas atzīta par vainīgu negadījuma izraisīšanā Octa apdrošināšana apmaksā, piemēram, citas personas transportlīdzekļa remonta izmaksas, kompensāciju, ja pēc negadījuma ar spēkratu pārvietoties vairs nav iespējams, transportlīdzekļa evakuācijas izdevumus, kompensāciju avārijām cietušajām personām u.c.

Ko paredz Octa līgumi un kas jāielāgo, tos iegādājoties?

Octa polise un tās principi galvenokārt ir vienādi vai līdzīgi, tomēr cena gan mēdz būt pat krasi atšķirīga. Bez šaubām, nevienam nav gribēšana bez vajadzības pārmaksāt , tāpēc tiek meklēta pēc iespējas lēta octa. Ja arī Tu gribi uzzināt, kur iegādājama lēta octa, vispirms jāsaprot, kā veidojas izmaksas. To ietekmē vairāki kritēriji, piemēram, apdrošināšanas sabiedrības noteikumi, bonus – malus klase, polises termiņš, transportlīdzekļa tips , kā arī citi faktori. Ja negribi tērēt laiku, aplūko octa internetā – tā ir izdevība ātri un ērti uzzināt, kur nopērkama lēta octa, turklāt arī iespējams pirkt octa interneta.

Lēta octa ir tikai viens faktors, ko vērts ielāgot, ja nepieciešama octa polise. Ņemot vērā, ka ir atšķirīgi līguma veidi, vajadzētu arī izvērtēt, kurš būs piemērotākais risinājums. Piemēram standartlīgums attiecas uz visiem Latvijā reģistrētiem braucamajiem – šī octa apdrošināšana ir spēkā Latvijā un Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Tas nozīmē, ka ceļojot šajā teritorijā, nav nepieciešama papildus polise. Savukārt zaļā karte ir līgums, kas darbojas valstīs, kas ir Zaļās kartes dalībvalstis: piemēram, Albānijā, Andorā, Bulgārijā, Baltkrievijā, Izraēlā un citur. Un visbeidzot- robežapdrošināšanas līgums, kas attiecas uz transportlīdzekli, kas nav reģistrēts kādā no Eiropas ekonomikas zonas valstīm un šķērso Latvijas robežu.

Octa internetā – lieliska iespēja, kad vajadzīga auto apdrošināšana

Ja gribi apdrošināt savu auto, izvēlies pirkt octa interneta! Tas ir daudz ātrāk un parocīgāk – tādā veidā varēsi ekonomēt gan laiku, gan arī līdzekļus! Izvēlies pirkt octa interneta un pārliecināties par visu, ko tā dod – piemēram, dažkārt octa internetā nopērkama par draudzīgāku cenu, turklāt iespējams saņemt arī ziņu par termiņa beigu tuvošanos!
Ja nepieciešama izdevīga automašīnas apdrošināšana, pērc octa internetā – tā ir opcija ietaupīt un izbaudīt citus labumus!

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.