Nomā krēslus, galdus, nojumes banketiem un citiem pasākumiem pie Akurats.lv  

bāra krēsliSIA Akurāts sniedz dažādus pakalpojumus, kas saistīti ar pasākumu organizēšanu, viens no šiem pakalpojumiem ir banketu krēslu noma. Ja esat pasākuma rīkotājs kur nepieciešams apsēsties, šis pakalpojums būs pašā laikā. Galvenā pakalpojuma pozitīvā īpašība ir, ka pasākuma organizatoriem nevajag iegādāties krēslus. Jums nevajadzēs raizēties par to, ko darīt ar krēsliem tad, kad pasākums jau būs beidzies, un maksāt vajadzēs vienīgi par laiku, kad sēdekļus izmantojat.

Kompānijas Akurāts izīrētie krēsli ir melni un tiem ir gaiši pelēks metāla rāmis, sēdekļi ir ļoti neuzkrītoši. Krēslus ir iespējams lietot visādos gadījumos – to dizains ir tiešām glīts un neuzkrītošs. Jums nevajadzēs veltīt ļoti lielu telpas iekārtojuma harmonizācijai.

Banketu krēslu noma:

•Noderēs atšķirīgu pasākumu rīkotājiem;

•Sniedz iespēju samazināt izdevumus banketa vai svinību rīkotājiem;

•Banketa vai svinību organizēšana būs vieglāka.

Akurāts iznomātie banketu krēsli būs piemēroti, vienalga, kāda veida pasākumu rīkojat. Krēslu vienkāršais dizains labi izskatīsies jebkur. Jums nebūs jāpievērš papildus vērība, lai krēsli būtu pieskaņoti telpu iekārtojumam.

UzņēmumaAkurāts piedāvātā banketu krēslu noma palīdzēs pasākuma organizētājiem pamazināt pasākumu organizēšanas izdevumus. Organizējot pasākumu, visvairāk raižu, kā arī izmaksu sagādā vajadzīgā pasākuma aprīkojuma noorganizēšana. Ja izvēlaties aprīkojumu nomāt, to nevajag pirkt. Mēbeļu un aprīkojuma noma sniedz iespēju arī atbrīvoties no izmaksām par tā uzglabāšanu. Jums vajadzēs maksāt vienīgi par laiku, kad jums sēdekļi nepieciešami.

Tā kā uzņēmums Akurāts nodrošina ne tikai banketu krēslus, bet arī pārējo banketiem un dažādām svinībām nepieciešamo aprīkojumu un mēbeles, sarīkot svētkus nebūs tik grūti kā varētu šķist. Jūsu izvēlei pieejamas visu vajadzīgo izmēru teltis un nojumes, banketa un bāra krēslu īre, stāvgaldu un parasto galdu noma, kā arī citi produkti. Lai jums skaisti un izdevušies plānotie svētki!

Comments are closed.