NESANĀK ATRAST LABU DĀVANU?

Svētkiem nav jābūt vienīgajam laikam, kad dāvinam dāvanas. Lai ikdienu padarītu krāsainu, nenāks par ļaunu kaut nieciņu uzdāvināt labākajam draugam, mīļotajai vai mammai. Šādi negaidīti pārsteigumi spēs iepriecināt ikvienu! Iepriecini arī Tu sev tuvos cilvēkus! DāvanuServiss.lv palīdzēs to izdarīt!

DāvanuServiss.lv pieejamo dāvanu klāsts ir tiešām plašs un daudzveidīgs. Ja nezini ko uzdāvināt, kam jubilārs dod priekšroku, bet ko vēlas izmēģināt, tad uzdāvini iespēju izvēlēties Vairs nav stundām ilgi jāmeklē dāvana dažādos veikalos, jo viss ir atrodams arī DāvanuServiss.lv mājas lapā. Bez tam, arvien pieprasītākas ir tieši dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Turklāt, dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus, tas nozīmē, ka tā nav jālieto uzreiz pēc saņemšanas. Viena gada laikā dāvanu kartes saņēmējam jāizvēlas jebkura dāvana no mājas lapā esošā dāvanu klāsta, saņemtās dāvanu kartes vērtībā. Ja nevari izlemt, vai dāvanu karte būs laba dāvana, vari iegādāties arī jau iepriekš sagatavotu dāvanu komplektu.

Apskati arī kāzu dāvanu piedāvājumu- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/kazu-davanas!

DāvanuServiss.lv piedāvā daudz un dažādas dāvanu iespējas. Šobrīd mājas lapā varēsi atrast deviņ simt dažādas dāvanas. Piemēram, atradīsi dāvanas viņam, viņai vai diviem, lai pārsteigtu un palutinātu savu otro pusīti. Šādas dāvanas DāvanuServiss.lv atradīsi gan dažādā cenu kategorija, gan dažādās Latvijas pilsētās. Savukārt tiem, kas vēlas doties kaut kur tālāk, DāvanuServiss.lv piedāvā arī SPA procedūras Lietuvas vai Igaunijas labākajos un draudzīgākajos kūrortos.

 

 

Ja Tev radušies jautājumi par dāvanu izvēli vai izmantošanu, sazinies ar DāvanuServiss.lv komandu. Raksti uz info@davanuserviss.lv vai zvani – 26699899! Taču, ja vēlies uzzināt interesējošo informāciju klātienē, nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza!

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.