Neatkarīgās ūdens pievades sistēmas ierīkošana

dziļurbumiPrivātmājas dzeramā ūdens problēmu var ātri nokārtot ar neatkarīgo ūdens piegādes iekārtu. Kā viens no ūdens apgādes pakalpojuma sniedzējiem ir uzņēmums SIA “Ground Water”, kas klientiem piedāvā nepieciešamās konsultācijas optimālāko variantu īstenošanai konkrēti klienta vēlmēm. Pašlaik tepat, Latvijā, dzeramo ūdeni var iegūt no trīs dažādiem zemes slāņiem. Visos ūdens ieguves veidos ir privilēģijas un trūkumi, bet ikvienā gadījuma gala rezultāts ir ikdienas lietošanai domāts, aizsargāts no piemaisījumiem ūdens.

Īpaši artēziskais urbums jeb dziļurbums – ir atbilstošākais risinājums tieši privātmājas vajadzībām. Ūdeni ir iespējams izmantot uzturam un ikdienas lietošanai – mazgāšanās, dārza laistīšana u.tml.

Dziļurbumu ierīkošana un montāža

Atšķirībā no virsējās zemes kārtas ūdens saņemšanas veidu, dziļurbumi ir optimālākais variants – ūdens ir izolēts no bakterioloģiskā piemaisījuma, jo tas atrodas starp ļoti blīviem zemes slāņiem. Tādēļ ūdens ir tīrs, bet tā sastāvs var būt ar palielinātu dzelzs un citu ķīmisko elementu savienojumu klātbūtni. Tādos apstākļos jautājumu var nokārtot ar  ūdens filtrēšanas sistēmas uzstādīšanu .

SIA “Ground Water” speciālisti artēzisko urbumu ierīkos pāris dienu laikā, kas atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (vidēji desmit dienu laikā). Dziļurbums ir ieteicamākais risinājums ūdens apgādes sistēmas jautājuma atrisināšanā, jo dziļurbumam ir ilgāks kalpošanas periods, nepārtraukta un praktiski nebeidzama ūdens pienākšana. Kaut arī izmaksas ir dārgākas par alternatīvām ūdens iegūšanas iespējām, ilgā laika posmā bez šaubām atmaksāsies investēt lielākas finanses.

Comments are closed.