MŪSDIENĪGA VIESNĪCA NETĀLU NO RĪGAS

Katram ir nepieciešama laba atpūta. Ja vēlies atrast labu atpūtas vietu tepat Latvijā, par labu variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar plašām atpūtas iespējām.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un sakārtotākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca nodrošina ērtus autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā var arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas , kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

SPA CENTRĀ ĪPAŠI RITUĀLI SIEVIETĒM, VĪRIEŠIEM, PĀRIEM

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs nodrošina vairākus piedāvājumus – apmeklētāju priekam pieejami vairāk kā 20 īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī vairāku dienu piedāvājumus ar nakšņošanu viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko īsteno SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku.

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs sniegs iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers rūpējas par ikkatru klientu, piedāvājot pieredzes bagātu speciālistu atbalstu.

UZLABO IZSKATU UN VESELĪBU SPORTA CENTRĀ!

Tiem, kuri grib uzlabot savu fizisko formu, patiks būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs nodrošina arī velotrenažierus un tredmili, kas ir labi palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt teicamu pašsajūtu un labu fizisko formu.

RESORĀNS, KUR IETURĒT IZSMALCINĀTU MALTĪTI

Baltvilla teritorijā arī labs restorāns, kas piemērots ikdienai un svētkiem. Restorāns Baltvilla piedāvā burvīgu atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no augstvērtīgiem produktiem. Restorāns ir ar burvīgu skatu uz Baltezeru – restorāns ir ar terasi, un tā ir lieliska iespēja baudīt neaizmirstamu atmosfēru. Restorāns piedāvā izsmalcinātu maltīti no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – restorāns Baltvilla patīkami pārsteigs!

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir teicama ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.

 

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.