MEKLĒ INVENTĀRU PASĀKUMAM? IZVĒLIES AKURATS.LV

viss pasākumiem akurats.lvJa arī tu esi iecerējis rīkot kādu saviesīgu pasākumu, taču nezini, kur dabūt atbilstošu aprīkojumu, apskati Akurats.lv piedāvātās iespējas un īrē pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi uzrīkot svētkus, kurus neaizmirsīs!

Akurats.lv piedāvā plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja saņemt tieši tavam pasākumam atbilstošāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan festivālos un gadatirgos, gan arī privātās ballītēs.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, pie Akurats.lv var saņemt arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Akurats.lv piedāvājumā arī galdu noma! Ja vajadzīgi galdi, piedāvājumā gan stāvgaldi, pie kuriem ērti varēs sasēsties četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie tiek piedāvāti divos izmēros.

Krēslu un galdu noma ļaus uzrīkot dažāda veida pasākumus, nodrošinot piemērotu inventāru tieši tad, kad tas vajadzīgs. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti iznāks lētāk.

Ir padomāts arī par tiem, kurus aizrauj neformālas ballītes – Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo iespēju, lai uzrīkotu labu pasākumu !

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi , jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki vajadzības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu plānotajam pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai tavs pasākums izdotos!

Piedāvājumā arī skatuves noma- http://akurats.lv/aprikojums/saliekama-skatuve/

Comments are closed.