MAINĀMO PAKLĀJU SERVISS UN TUALEŠU HIGIĒNAS INVENTĀRA NOMA UN SERVISS – BERENDSEN 

gumijas paklājsBerendsen (EPS) ir kompānija, kura pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma. Turklāt pakalpojumu iespējās ir dažādi higiēnas produkti, kas kas tualetes telpā ieviesīs svaigumu,un Berendsen (EPS) higiēnas produkti noteikti būs gluži kā telpas akcenti. Kā arī varēsi nedomāt par maināmo paklāju tīrīšanas vajadzību un jau netīra paklāja nomaiņu pret jaunu. Dodot priekšroku Berendsen servisu, piedāvājumā pilna pakete – paklāju nomas iespējas un to pastāvīga nomaiņa.

Lai nodrošinātu vienmēr tīras tualešu telpas kompānijā, kafejnīcā, mazumtirdzniecības iestādē u.tml., būtu ieteicams pieteikt Berendsen (EPS) higiēnas produktus un to servisu. Taču grīdas virsmas uzkopšanai Berendsen (EPS) pakalpojumu piedāvājumā mopu serviss. Mops ir darbarīks sausajai grīdas tīrīšanai, kas lieliski savāc no ielas ienēsātos gružus un radušos putekļus. Pateicoties kokvilnas dzijai tai tiek nodrošināta labāka funkcionēšana un netīrumu ietilpība. Dodot priekšroku Berendsen mopu servisam, nevajadzēs raizēties par tā tīrīšanu . Uzņēmums klientiem piedāvā iznomāt mopu ar izdevību to mainīt ik pēc nedēļas.

Viens no iecienītākajiem pakalpojumiem klientu vidū ir tieši maināmie paklāji un to noma. Šā pakalpojuma iespējās gumijas un sarkano paklāju noma, kokvilnas, arīdzan dizaina paklāji . Vairākas pārstāvniecības kompānijas praktizē opciju un pasūta logo paklājus, uz tajos var iestrādāt uzņēmuma logo, personalizētu izstrādātu dizainu vai jauno produktu. Telpām ar slidenu grīdas segumu vēlams pasūtīt paklājus no gumijas – komforta paklājus. Uz komforta paklāja nevar paslīdēt un amortizēs trauslu priekšmetu, kā glāžu, šķīvju u.c., kritienus. Ieteicams izmantot profesionālajās virtuvēs, saimniecības telpās, kā arī bāros un citur. Rudens un pavasara mēnešos ļoti praktisks ir skreiperis jeb gumijas paklājs. Skreiperu var nolikt tieši pie ieejas durvīm no iekšpuses un āras, jo gumijas paklājiem ir “vannīte”, kas spēj nodrošināt pat līdz diviem litriem lielu ūdens noturību Svinīgiem mirkļiem kā lielveikalu atklāšana, produktu prezentācija, svinīgam pasākumam u.c. Berendsen iznomā sarkanos paklājus. Šie ir tikai pāris no maināmo paklāju nomas servisa variantiem. Lai nodrošinātu labas kvalitātes servisu, speciāla pētnieku komanda praktizē pārbaudījumus ar Berendsen (EPS) piedāvātajiem paklājiem, lai pārbaudītu to ieguvumus un kvalitāti. Aplūkot līdz šim veiktos testus var Berendsen mājaslapā.

Pirms pasūtīt pakalpojumu, vari izmantot iespēju pieteikties konsultācijai! Nepieciešamo kontaktinformāciju iespējams atrast mājaslapā www.berendsen.lv. Uzturi tīras telpas kopā ar Berendsen!

Comments are closed.