MAINĀMO PAKLĀJU NOMA – MŪSDIENĪGS RISINĀJUMS!

LOGO_PAKLAJS_6Uzņēmuma “Berendsen Tekstila Serviss” pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma, kas ir ērts veids, kā uzturēt kārtību un tīrību uzņēmumā, lai darbinieki varētu daudz vairāk pievērsties tiešajiem pienākumiem un, protams, samazinātos kopējās izmaksas par telpu tīrības nodrošināšanu. Tieši tādēļ, ja nepieciešami funkcionāli paklāji Rīgā vai citviet Latvijā, Berendsen noteikti būs īstais risinājums.
Berendsen piedāvājumā ne vien neilona un kokvilnas maināmo paklāju noma, bet arī lietderīgi risinājumi dažāda veida situācijām un vajadzībām. Ja plāno savu darba vidi padarīt īpaši stilīgu – izvēlies dizaina paklājus, vai arī mūsdienīgus paklājus ar uzņēmuma zīmolu, dažāda veida uzrakstiem un attēliem – logo paklājus.
Maināmo paklāju serviss Berendsen nodrošina pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, un šīs kompānijas pārstāvis strādā katrā no reģioniem.

Lai uzturētu kārtībā darba vidi, pastāv vairākas iespējas. Piemēram – sadarboties ar higiēnas aprīkojuma un paklāju servisa nodrošinātājiem – uzņēmumu ”Berendsen Tekstila Serviss”.
Uzņēmuma ”Berendsen Tekstila Serviss” piedāvājumā higiēnas serviss, kurā ietilpst pilns sanitārās telpas aprīkojums.
Berendsen sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs radīt patīkamu un tīru vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās un birojos.
Berendsen piederumi tualetes telpām ir praktiski un īpaši ērti lietošanā. Berendsen tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst dažādi produkti, kā piemēram ziepju dozators vai šķidro ziepju dozators, kas ir izdevīgs un efektīvs risinājums . Tāpat arī neaizstājamas ir putu ziepes un putu ziepju dozatori – ar šāda veida ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas .
Higiēnas aprīkojums ir īpaši svarīga lieta, lai nodrošinātu patīkamu darba vidi gan uzņēmuma darbiniekiem, gan, piemēram, Jūsu kompānijas sadarbības partneriem un citiem viesiem.

Sīkāka informācija Berendsen mājas lapā http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss

Comments are closed.