Laika ziņas, sporta ziņas u.c jaunumi Focus.lv

focus.lv laika ziņasJaunākā informācija par jaunākajiem un būtiskajiem notikumiem sportā Latvijā un visā pasaulē: basketbols, futbols, hokejs un citi sporta veidi, kuru aktuālā informācija ietverta vissportiskājā ziņu portāla sadaļā.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – sporta faniem saistoši fakti par sportistu rezultātiem. Olimpiskās spēles norisinās vienu reizi 4 gados, un sacensības ir kļuvušas par nozīmīgu sportistu sacensībām. Uz tām viņi tiecas visu karjeras periodu. Tās ir visiespaidīgākās sacensības, tāpēc sportisti ir orientēti sasniegt izaugsmes virsotnes un gūt pārliecinošu uzvaru savā specifiskajā disciplīnā. Olimpiskajās spēlēs sportisti samērā bieži gūst personiskos un pasaules rekordus.

Sporta ziņās gan par disciplīnu godalgu ieguvējiem, pasaulē jau iepazītu sportistu veikumu, rekordiem, gan par Latvijas sportistu cīņām un triumfiem.

ZIŅAS AUTO CIENĪTĀJIEM

Auto ziņās atradīsi jaunāko informāciju par auto nozari, kas būs lietderīgas kā esošajiem, tā arī topošajiem autobraucējiem un pārējiem auto cienītājiem. Atrodi ziņas par jaunākajiem automobiļiem, auto izstādēm un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas stils attiecīgi laikapstākļiem u.c. ar braukšanu un transportlīdzekļiem saistītām tēmām.

Auto ziņas ir ne tikai informējošas un pamācošas, bet arī izklaidējošas un pat humoristiskas.

NEPĀRTRAUKTA METEOROLOĢISKĀ ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai allaž būtu informēts par paredzamajiem laika apstākļiem, apskati laika ziņu prognozi nākamajām dienām.

Plaša informācija par laikapstākļiem, nokrišņu daudzumu u.c. Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās visai dienai. Laika ziņu sadaļā ik dienas atradīsi detalizētu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev būs vērtīgi, rīkojot savas nedēļas nogali bez negaidītiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs bez nokrišņiem, vai tomēr debesis būs apmākušās, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā būs norādīts mākoņu segas daudzums.

Comments are closed.