KVALITATĪVAS NOJUMES UN TELTIS VAR IZNOMĀT AKURATS.LV

Nojumes-īre-1024x768Domā, kāpēc izmantot uzņēmuma SIA ”Akurāts” telts nomas pakalpojumus?

•   Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums būtu maksimāli izdevies. SIA „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

•   Telts īre ir tava izdevība ietaupīt. Ja tu iegādājies telti, ko vienā sezonā  izmanto vien pāris reizes, bet vēlāk tā kaut kur tiek pazaudēta un vairs netiek lietota, tad ieguldījums būs nevērtīgs. Bet īrēt telti var tieši uz kādu noteiktubrīdi, piemēram, ja tiek  iecerēts kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums.

•   Firmas „Akurāts” cilvēki ir zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri konsultēs un tev palīdzēs izvēlēties vairāk pielāgotāko telti tavam plānotajam pasākumam, nogādās, uzstādīs un demontēs telti tavā norādītā laikā un vietā.

•   Telts īre ir tava izdevība ietaupīt. Ja tu nopērc telti, ko vienā sezonā  izmanto tikai dažas reizes, bet vēlāk tā  tiek nomētāta un vairs netiek lietota. Bet īrēt telti var tieši uz kādu konkrētu noteiktu laiku, piemēram, ja tiek  ieplānots kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, uzņēmuma vai kāds cits pasākums.

•   Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums ir maksimāli labi noorganizēts. SIA „Akurāts” nojumes noma ir pieejamas par īpaši draudzīgām cenām.

 TELTS UN NOJUMES NOMAS IZMAKSAS RĪKOJOT PASĀKUMU

• Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Latvijā ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus piedāvā visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

Vasara ir laiks, lai sarīkotu svētkus sev un saviem draugiem ūdenstilpes tuvumā, tādēļ izvēloties kādu no dārza telts modeļiem tev nav jāsatraucas par sliktiem laikapstākļiem, kas var sabojāt banketu vai svinīgo pasākumu. Uzņēmuma telšu nomā un nojumju piedāvājumā pieejamas 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes – gan ar plastmasas vai koka grīdu, kā arī bez tās. Tāpat iespējams rezervēt teltis un nojumes ar sienām, logiem, galdiem, krēsliem un cita veida papildus aprīkojumu. Telts īre ir ātrākais veids, kā tikt pie izturīgas un kvalitatīvas nojumes tavam paredzētajam notikumamm.

Padari savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu vēlies  rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi atgriežas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku tematika. Vispirms ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Būtiski arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas noteikti pasargās tevi no neskaitāmām problēmām, kas var atklāties gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

DAŽĀDU VEIDU UN LIELUMU TELTIS NO SIA AKURĀTS

“Akurāts” ir tava izdevība iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības situāijā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli veiksmīgi

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  TĀPAT VAR IZNOMĀT SILDLAMPAS, PAKLĀJUS, GALDUS, KRĒSLUS, U.C. APRĪKOJUMU

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var nooganizēt ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Daudzus var satraukt jautājums par laikapstākļiem, taču izvēloties piemērotu aprīkojumu, problēmu var vienkārši risināt. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad radīsies mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat arī zināma nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem  labāk saglabās siltumu nekā tenta materiāla sienas. Savukārt risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāraizējas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu.

Pasākuma kopējo tēlu akcentēs arī stāvlampas. Arī tās pieejamas SIA „Akurāts” piedāvājumā. Stāvlampu noma ir sevišķi pieprasīta gada tumšākajos mēnešos, kad īpaši

noskaņu – izvēlies pareizi saskaņotu paklāju! Radi svinīgu, romantisku vai pat lietišķu noskaņu. Ar paklāju krāsu piedāvājumu ir iespējams iepazīties SIA „Akurāts” mājas lapā. Izvēlies sev tīkamāko paklāju!

Ja tev ir svarīga kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā noteikti attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis pielieto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.

Posted in Dārzam

Permalink

Comments are closed.