Kur pirkt OCTA polisi?

octa poliseIkvienas automašīnas īpašniekam būtiska ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neplānotiem finansiāliem zaudējumiem gadījumā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv vairāki apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Viena no iespējām, kur pieejama informācija par apdrošināšanu, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai gan ltab.lv Kasko apdrošināšanas iespējas nav iespējams salīdzināt , tomēr tur pieejami statistikas dati un vērtīgi ieteikumi ikvienam autovadītājam.

LTAB ir biedrība, kas apvieno visus apdrošinātājus, kuru sortimentā OCTA polise.

 VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA POLISI

LTAB- ērta iespēja, kā saprast, kura OCTA ir vislabākā tieši Tavai automašīnai. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev aktuālo informāciju iegūsi īpaši ērtā veidā – atliek vien ievadīt vajadzīgos datus meklētājā, lai pēc brīža jau saņemtu aktuālo informāciju par to, kurš apdrošinātājs sniedz visizdevīgāko OCTA .

Uzzini vairāk- https://www.ltab.lv/!

LTAB nodrošina vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur iegādāties lētas octas, ir pārliecināties, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla tiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl izdevīgāk!

LTAB apkopojis datus, kas ļaus, piemēram, iegūt informāciju par apdrošināšanas līgumiem vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat saņemama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī apdrošināšanas limitus.

Mājaslapā iespējams iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem iegādājama Octa polise.

LTAB nodrošina arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

AR MOBILO APLIKĀCIJU AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA VIENMĒR TAVĀ TELEFONĀ

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Šobrīd ar aplikācijas palīdzību iespējams noskaidrot, kur nopērkamas lētas Octas, kā arī uzzināt visus jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu plānots pilnveidot.

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas iespējams nopirkt vēl lētāk. Uzzinot informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi sameklēt par zemākajām izmaksām.

Ltab.lv – visa būtiskā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visas apdrošināšanas kompānijas piedāvā vienādus apdrošināšanas noteikumus, nav nepieciešams pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Comments are closed.