Ko dāvināt svētkos tuviniekiem?  

atpūta diviemSimtiem interesantu ideju tavai izvēlei un iespējām. Lai radītu pārsteigumu ar necerētu dāvanu, vajadzīga laba izdoma un saistošs dāvanas pasniegšanas veids. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un labākajiem draugiem aizraujošas dāvanas jebkurām interesēm:

Interesanta brīvdienu dāvana

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir izdevušies braucieni un kompānija, ar kuru labi pavadīts laiks. Dāvana izbrauciens uz kaimiņvalstīm vai tepat pa Latviju apvienos un garīgi spēcinās gan ģimenes locekļus, gan draugu pulku, gan būs laba atpūta diviem cilvēkiem, piemēram, pārim. Interesants dāvanas risinājums ir laika pavadīšana piedzīvojumu parkā, izbraucienā ar skeletonu, kā arī vēl citas spilgtu emociju veicinošanas laika pavadīšanas iespējas.

Mīlestības pilna dāvana

Izsakot vērību sev nozīmīgam cilvēkam, nopērc romantisku vai spēcinošu dāvanu masāžas salonā vai vienā no atpūtas namiem. Noderīga dāvana jubilejās ir hobijkursi, deju apmeklējuma abonements vai vakariņas kādā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Gan visu Mīlētāju dienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai vienkārši tāpat, parādot patiku un rūpes.

Dāvanas svinībās visiem

Pašlaik interesantu dāvanu sameklēt ir visnotaļ ātri. Humoristiska karikatūra, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, aizraujošas piedzīvojumu trases un nedēļas nogales atpūta. Tie ir tikai daži no ikdienišķo dāvinājumu aizstājējiem. Neparedzams saviļņojums un tā izraisītais prieks ir gaidītākais no visiem momentiem – jo interesantākas un spilgtākas dāvanas, jo lieliskāka svinību sajūta.

UNIVERSĀLA DĀVANA SVĒTKOS

Ja tomēr nespēj sameklēt atbilstošu dāvanu, iegādājies dāvanu karti. Lai gan liekas, ka tā ir sekla un bezpersoniska , tā gaviļniekam sniedz iespēju pašam iegādāties sev vēlamo. Dāvanu karte ir universāla dāvana, kas noder dažnedažādos ikdienas momentos: bērnu sasniegto panākumu atzīmēšanai, skolu absolventiem u.c. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to radoši iesaiņo.

Tas ir efektīvs variants, kad vajadzīga dāvana vecvecākiem, radiniekiem vai kolēģiem.

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.