Kanvas izgatavošana ātri un kvalitatīvi

canvasway-kanvaKanva – tas ir moderns mākslas darbs, kurā fotogrāfija pārtop gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažādās vidēs – vai tā būtu mājvieta, kāda iestāde vai kafejnīca. Būtiski, ka kanvas uz auduma tiek uzdrukātas ar speciālām krāsām, kas arī garantē labu kanvas kvalitāti.
Kanva var ne tikai lieliski papildināt tavu interjeru, bet arī kļūt par labu dāvanu svētkos! Viena no opcijām iegādāties kanvu , ir ieskatīties canvasway.com.
Canvasway.com saviem klientiem nodrošina lielisku iespēju iegādāties tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram piemērotu kanvas gleznu – tiek īstenoti individuāli pasūtījumi.
Katru, kurš iecerējis iegādāties kanvu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek piedāvātās arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo piedāvājumu padarīs vēl pieejamāku.
Kanvas glezna neapšaubāmi būs lieliska dāvana. Canvasway.com padomājusi arī par to – ir iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.
Pēc dāvanas kartes apmaksas, gaviļnieks to saņems savā e-pastā. Tajā būs norādīts unikālais dāvanu kartes numurs, kurš noteikti būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems pasūtīt kanvu.
Būtiski, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot augstas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1- 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt to piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses. Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam un piegādei, kanva var kļūt par teicamu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja tiek pasūtīta burtiski beidzamā brīdī.
Papildini interjeru ar brīnišķīgu mākslas darbu no canvasway.com.

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.