Kā pieteikties Vivus.lv kredītlimitam?

Kā pieteikties papildu aizdevumam sava kredītlimita ietvaros? Tātad pieņemot, ka tev jau ir aktīvs aizdevums un kredītlimits ir virs 5 EUR, tad dodies uz lietotāja profilu un izpildi divus vienkāršas darbības. Pirmais, ienāc savā lietotāja profilā un otrais izvēlies vēlamo papildu aizdevuma summu un termiņu. Izvēloties papildu aizdevumu, tev tiks sagatavots jauns atmaksas grafiks, kurā tiks iekļauts tavs esošais aizdevums, kā arī papildus izsniegtais aizdevums.

Aizņemoties vivus.lv patēriņa kredītu, tev būs iespēja sadalīt ikmēneša maksājumus pa daļām un tādējādi sadalīt aizdevuma summu tik mazos maksājumos, lai tas netraucētu tavu ikdienu un ļautu tev baudīt dzīvi tā, it kā nekas nebūtu noticis. Tomēr gadījumos, kad tev nepieciešams patēriņa kredīts, lai izklaidētos vai vienkārši baudītu dzīvi, vivus.lv tev iesaka neaizņemties. Labāk dzīvo kā līdz šim, jo savādāk pēc tam būs grūtāk! Ja velies kārtīgi baudīt dzīvi, tad labāk meklē darbu, kurš ir vairāk atalgots.

Vivus.lv patēriņa kredīta aizdevējs aicina aizņemties tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams, kā piemēram jaunas automašīnas pirmajai iemaksai. Vai varbūt tev nepieciešama nauda mājokļa remontam? Bērnu gultiņa vai vienkārši jauns darba galds, kas ilgtermiņā tev atmaksāsies un nesīs vel lielākus ienākumus. Pa lielam patēriņa kredīts ir domāts visam, kas kaut kādā veidā uzlabos tavu dzīvi ilgtermiņā.

Ja aizdevums tiks atteikts, sakarā ar to, ka tavs kredīta limits ir mazāks, nekā summa, kuru vēlies aizņemties, tad vivus.lv tev atsūtīs īsziņu ar šo informāciju un piedāvās tev saņemt mazāku patēriņa kredītu, kas vairāk atbilst taviem ikmēneša ienākumiem un tavai maksātspējai. Patēriņa kredīts nav domāts bezatbildīgiem cilvēkiem, visi aizdevēji atgādina, kārtīgi padomā vai tiešām kredīts ir vienīgā izeja no situācijas.

Comments are closed.