Kā pieteikties aizdevumam? Vairāk šeit

vairāk šeitKredīts ar sliktu kredītvēsturi – vai tas ir iespējams?

Ja ir neplānoti tēriņi un nepieciešamas finanses, lielisks variants būs ātri un salīdzinoši vienkārši noformējamais kredīts. Aizdevumi pieejami dažādos apmēros un īsākiem un garākiem termiņiem. Tiem nav vajadzīgs ne galvojums, ne ķīla. Taču, lai kredītu saņemtu, jāatbilst dažām prasībām – pirmkārt, jābūt ar pietiekamu ienākumu līmeni. Otrkārt – svarīgs ir vecums. Aizdevumi parasti tiek izsniegti kredītņēmējiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Ir arī aizdevēji, kuriem šis vecuma ierobežojums ir mazliet citādāks. Plašāku informāciju par to var uzzināt aizdevēju interneta vietnēs. Trešais aspekts ir kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tātad – kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek. Par to ir jādomā, noformējot ikvienu kredītu, jo, ja aizdevums netiek atmaksāts laikā, var rasties problēmas ar atkārtotu aizņemšanos – kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams.

Kādi ir aizdevumu veidi?

Šobrīd pieejami dažādi aizdevumi – piemēram, īstermiņa aizdevums ļauj saņemt nelielu naudas summu, piemēram, ikdienas tēriņu segšanai, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Maksimālā aizdevuma summa parasti nepārsniedz dažus simtus eiro, tā atmaksas termiņš – 30 dienas. Patēriņa kredīts pieejams lielāku plānu īstenošanai un tiek izsniegts uz dažiem mēnešiem vai gadiem. Pie dažiem aizdevējiem pieejams arī SMS kredīts – iespēja aizdevumam pieteikties ar vienas īsziņas palīdzību. Jāsaka gan, ka šāds aizdevums pieejams tikai sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Kā pieteikties aizdevumam? Vairāk šeit

Kā jau minēts, ātrais kredīts sniedz iespēju vajadzīgo naudas summu saņemt ar pāris vienkāršām darbībām – jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā un jāaizpilda aizdevuma anketa. Būtiski, ka to iespējams veikt jebkurā diennakts laikā. Jāpiebilst, ka aizdevuma pieteikums tiks izskatīts kredīta sniedzēja darba laikā. Pieteikuma izskatīšana notiek dažu minūšu laikā un, pozitīva lēmuma gadījumā, arī naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.
Pateicoties plašajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties piemērotāko kredītu – ņemot vērā savas vajadzības un iespējas. Taču jāpatur prātā, ka ikviens aizdevums ir atbildība – noformē to tikai tad, ja esi drošs par savu maksātspēju. Atceries – kredīts ar sliktu kredītvēsturi pieejams nav.

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.