Ka izvēlēties komerciālo putekļu sūcēju

1a.lv putekļu sūcējiKomerciālie putekļu sūcēji parasti tiek ražoti tā, lai būtu daudz stabilāki un izturīgāki nekā tie, kas paredzēti mājas lietošanai. Šos jaudīgos putekļu sūcējus parasti izmanto uzņēmumi, kuros jānodrošina telpu tīrība jebkur, kur ikdienā apgrozās daudz darbinieku, klientu vai apmeklētāju. Tie ir būvēti tā, lai spētu efektīvi apstrādāt netīrumus un gružus un lai tos varētu lietot bieži, nemazinot to kvalitāti, tāpēc tie ir daudz dārgāki nekā tipiskie putekļu sūcēji.

Galvenais putekļu sūcēja izvēlē – izzini savas vēlmes:

  • Noskaidrojiet, kāda veida virsmas Jūs visbiežāk tīrīsiet – paklājiem būs nepieciešami jaudīgāki un nedaudz atšķirīgāki sūcēji nekā, piem., gludām virsmām.
  • Novērtējiet, kāda veida atkritumus būs jāsavāc. To jāapzinās, ja ar putekļusūcēju paredzēts uzkopt ne vien birojus, bet arī, piem., nelielas noliktavas, kur var mētāties skrūves vai tamlīdzīgi sīkumi.
  • Nosakiet cik lielas ir Jūsu tīrāmās telpas, jo tas, vai tīrīsiet 6000 m2 noliktavu vai 600 m2 biroja telpas var ietekmēt putekļusūcēja izvēli.

Putekļu sūcēja svars un filtri

Noteikti jāapzinās fakts, ka jaudīgi komerciālie putekļu sūcēji ir daudz smagāki nekā tipiskie mājas modeļi. Tiesa, pastāv svara atšķirības arī šajā komerciālo putekļusūcēju klasē. Ja Jums bieži jātīra plašas telpas vai vietas, kuras varbūt ir grūti aizsniegt, tad noteikti vēlēsieties modeli ar kuru ir ērtāk manevrēt un ko ir ērtāk pārvietot.

Nākošā svarīgā lieta ir filtru izvēle. Pamatā jāizšķiras starp to vai vēlaties izņemamus filtrus vai nē.  Izņemamie filtri ir ērtākais variants. Tos var izņemt kad vien tie ir pilni un tad vienkārši apmainīt, savukārt modeļi, kuriem filtrus nevar tik viegli izņemt parasti attīra speciālisti un tas savukārt var būt dārgs pasākums, īpaši, ja tie jātīra bieži.

Salīdzini vairākus zīmolus

Vislabākais variants ir vienkārši salīdzināt putekļu sūcēju ražotājus un modeļus no speciāliem katalogiem vai, ja iepērkaties internetā, to var darīt online, salīdzinot ražotāju mājas lapās publicēto informāciju. Zīmoli šajā gadījumā var būt ļoti svarīgi to kvalitātes, uzticamības un garantijas dēļ, kas komerciālajā sektorā ir ļoti svarīgi.

Ja esi nolēmis iegādāties jaunu putekļu sūcēju, tad ienāc ŠEIT!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *