Jaunākās ziņas Latvijā un ārzemēs

zolitude focus.lvNozīmīgākos jaunumus par Latvijā un ārzemēs notiekušo visvienkāršāk iepazīt, izlasot jaunumus online. Iedzīvotāju informēšanai valstī ir atvēries jauns ziņu portāls Focus.lv.

Latvijā nu ir unikāls ziņu portāls Focus.lv, kurā ar skaidru skatījumu tiek pasniegta informācija par nozīmīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Jaunumus var lasīt kā valsts, tā krievu valodā. Ziņu portālā Focus.lv galvenais uzdevums ir vērst uzmanību uz sabiedrībai nozīmīgāko jaunumu atspoguļošanu, tādējādi pasniedzot lasītājiem tikai pašu aktuālāko un svaigāko jaunumu apskatus.  Tas arī ir iemesls, kā ir radies nosaukums – ziņu portāls Focus.lv jeb online portāls, kur uzmanība fokusēta uz nozīmīgāko informāciju. Ja ikdienā mīlat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz brīdim, kad beidzot arī Latvijā notiks eiro ieviešana ir atlicis vien mazs brīdis. Pašlaik komercbankas aicina iedzīvotājus mainīt skaidro naudu pret eiro, lai gada beigās neparādītos sarežģījumi un nebūtu vajadzības gaidīt rindās bankās tikai, lai nomainītu valūtu. Sākot ar 2014.gadu janvārī vēl varēs norēķināties latos, tomēr labāk skaidro valūtu latos vislabāk samainīt jau tagad vai ieskaitīt to uz bankas kontu, kurā nauda tiks konvertēta uz eiro automātiski.  Daudz aktuālas informācijas saistībā ar to kā norisināsies eiro ieviešana iespējams izlasīt portālā Focus.lv tieši tam atvēlētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

Zolitūdes traģēdija, kad sabrūkot lielveikala Maxima jumtam bojā gāja 54 cilvēki, ir lielākā traģēdija valstī kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. Lai par šo negadījumu tiktu tiesātas un sauktas pie atbildības visas iesaistītās personas, 21.novembra traģēdija netiek aizmirsta, par ko liecina ne tikai atbildīgo valsts iestāžu darbība, bet arī Latvijas iedzīvotāju attieksmes maiņa pret “Maxima” lielveikalu ķēdi.

Posted in Ziņas

Permalink

Comments are closed.