Izdevīgi naudas pārskaitījumi

money-transfer3Ja vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu izdevīgi! Gluži tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumu pakalpojumi ir ātri, ērti un uzticami. Daudzi no mums dzīvo ārvalstīs, kā arī daudziem ir palikuši radi Latvijā, un ir vajadzīgs nosūtīt naudu  maksājumiem un iztikai. Kā to paveikt visērtāk un vislētāk?
KO MUMS PIEDĀVĀ NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJA TRANSFERGO.COM?
Šīs kompānijas pakalpojumi lieti noderēs tiem, kuri mācās ārzemēm, kā arī ikvienam, kurš vēlas nosūtīt naudu uz ārvalstīm. Tieši tāpēc kompānija sniedz naudas pārskaitījumus, kas ir ērti un noderēs tiem, kurš atrodas ārvalstīs un vēlaspārskaitīt naudu.. Vēlies izdevīgi nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm? Pārskaitiet vajadzīgo summu tikai dažu minūšu laikā. Ja Jums nepieciešams nosūtīt līdzekļus – reģistrējieties TransferGo mājas lapā bezmaksas. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks pārskaitīti diennakts laikā.
KĀDU IEMESLU DĒĻ IZMANTOT  NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Izmantojot TransferGo sniegtās iespējas Jūs lieti ietaupīsiet, salīdzinot ar neizdevīgajiem banku piedāvājumiem. Atcerieties, ka TransferGo ir licencēta pārskaitījumu iestāde un un tās darbīgu rūpīgi pārrauga Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu iestāde.
KĀ  VISLABĀK IZMANTOT NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Kompānija garantē 100% drošību un lietošanas ērtumu, tāpēc izmantojiet šīs firmas sniegtos pakalpojumus. Par firmas darbību rūpējas un to uzrauga AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un  AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
Atcerieties, ka lai veiktu vietējos pārskaitījumus, Jums nauda jāpārskaita tikai no sava bankas konta. Lai garantētu drošību – kompānijapārskaitījumus var veikt tikai no sava privātā bankas konta. Pārskaitījumi no citiem bankas kontiem nav pieejami. Ja maksājums ir ticis pārskaitīts no kādas citas personas, tas tiks atgriezts atpakaļ uz norādīto bankas kontu.
UZ KĀDĀM VALSTĪM IR IESPĒJAMI NAUDAS PĀRVEDUMI AR KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMIEM?
KompānijaTransferGo veic starptautiskos naudas pārvedumus no Apvienotās Karalistes uz šīm pasaules valstīm: Latviju, Lietuvu, Poliju un Vāciju. Šobrīd klientu vajadzībām kompānija piedāvā iespēju pārskaitīt naudas pārskaitījumus no Eiropas Savienības uz Apvienoto Karalisti un tuvākajā laikā tiks ieviesti arī citi pakalpojumi. Izmantojiet TransferGo, jo šādā veidā naudas pārvedumi nonāks Jūsu kontā vienas diennakts laikā, un šis pakalpojums maksās daudz lētāk nekā banku sniegtie piedāvājumi. Maksa par naudas pārvedumu ir tikai £ 2.5 neatkarīgi no summas, ko pārskaitīsiet..
Naudas pārvedumi ir viens no senākajiem piedāvājumiem pakalpojumiem, un tā ir laba iespēja dažādās dzīves situācijās ātri saņemt nepieciešamos līdzekļus. Daudzi izmanto banku sniegtās pakalpojumus, taču tiem ir augstas izmaksas un pārvedumi tiek sūtīti daudz ilgāk. Šobrīd TransferGo piedāvā mūsdienīgus starptautiskos naudas pārvedumus. Ietaupiet savu laiku un līdzekļus – izvēlieties TransferGo sniegtos piedāvājumus!
VAI VARBŪT LABĀK PĀRVADĀT SKAIDRU NAUDU?
Neriskējiet ar savām finansēm – TransferGo palīdzēs naudas pārvadājumu un pārskaitījumu nodrošināšanā.
TransferGo nepieprasa nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Taupiet laiku –  izmantojiet TransferGo. Jāuzsver, ka šīs firmas piedāvājumi ir starptautiski atzīti, ērti lietojami un ļaus Jums ietaupīt naudu. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī dažādiem uzņēmumiem. Nepieciešamības gadījumos Jūsu kompānijām naudas pārskaitījumi no ārvalstīm izmaksās tikai GBP 1. Atvieglojiet savas ikdienas gaitas ar  stabiliem, ērtiem un drošiem naudas pārskaitījumiem! Šīs kompānijas speciālisti palīdzēs atvieglot Jūsu ikdienu ar drošiem naudas pārskaitījumiem. Turpmāk Jums vairs nebūs jāiziet no mājas, lai veiktu pārskaitījumus banku iestādēs un nebūs jāmaksā nesamērīgi lielo pakalpojumu cenu. Vajadzības gadījumā TransferGo interneta adresē veiciet dažas saprotamas darbības un nauda nonāks saņēmēja kontā nākamajā darba dienā. Izmantojiet TransferGo un uzziniet vairāk – https://transfergo.com/lv/help. Jāmin, ka kompānija ir piereģistrētaAK kā mazu maksājumupakalpojumusniedzējs. Kompānija nodarbojas ar Jūsu privāto naudas pārskaitījumu veikšanu, caur Jūsu paša bankas kontu. Kompānijas sniegtie pakalpojumi ir lēti un viegli saprotami visa vecuma klientiem.
NOZĪMĪGI!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue

Comments are closed.