IZBAUDI SVĒTKUS UN NERAIZĒJIES PAR NEPIECIEŠAMO INVENTĀRU.  

Krēslu un galdu noma akurats.lvTuvojas vasaras sezona, kad pasākumi ārā, pie dabas, ir viens no labākajiem veidiem kā pavadīt laiku. Akurāts.lv piedāvā īrēt dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Tās pieejamas sākot ar 9 kvadrātmetriem līdz pat 1500 kvadrātmetriem , kas piemērotas būs kādam lielākam pasākumam. Tāpat, iespējams īrēt arī cita veida aprīkojumu.

Ja teltī vai nojumē nepieciešami krēsli, Akurāts.lv nodrošinās ne tikai telti vai nojumi, bet arī krēslus. Krēslu nomā pieejami gan banketu krēsli, gan bāra krēsli. Vienkāršākie no krēslu veidiem ir parasti, melni krēsli ar sudrabotu rāmi, kas iederēsies ikvienā pasākumā, pateicoties to vienkāršībai un elegancei. Pieejami arī bāra krēsli, kas lieliski iederēsies vakara pasākumos, bāros un festivālos. Ja krēsli nepieciešami un neilgu laiku, labākais variants ir tos nomāt. Tāpat, ir iespējams nomāt arī banketa krēslus. Banketa krēsli izgatavoti no mīksta materiāla, kas sniegs komforta sajūtu, ja krēslā nepieciešams pavadīt vairāk laika. Krēslus nomāt būs daudz vienkāršāk un izdevīgāk kā iegādāties tos un domāt par to piegādes iespējām. Tā kā iespējams īrēt bāra krēslus, var rasties arī nepieciešamība pēc kāda galda, jeb piemērotāka varianta festivāliem – bāra letes.  Lete ir ērta lietošanā un labi iederas jebkura pasākuma norises vitas interjerā. Leti var izmantot gan telpās, gan teltīs brīvdabas pasākumos jebkurā vietā.

Pie Akurāts.lv iespējams nomāt ne tikai teltis vai krēslus, bet arī dažādu veidu galdus. Akurāts.lv piedāvā apaļo banketu galdu nomu, piegādi un montāžu, sniedzot iespēju sarīkot banketu arī telpās, kur trūkst aprīkojuma tā organizēšanai, vai teltīs un nojumēs.

Krēslu un galdu noma- iespēja atrast tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu.

Nav noslēpums, ka pasākumos, kas ieilgst līdz pat rīta gaismai, var sākt palikt vēsi, tieši tādēļ, Akurāts.lv ir padomājis arī par risinājumu šādām situācijām. Iespējams nomāt gāzes sildītājus. Sildlampu noma ir viens no Akurāts.lv piedāvātajiem pakalpojumiem, kas nodrošina siltumu āra pasākumos. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties par viesu komfortu un labsajūtu. Akurāts.lv piedāvā sildlampu nomu, kā arī sildlampu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu visā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Sildlampas ir lielisks veids, kā nodrošināt siltumu pasākumos, kas notiek svaigā gaisā. Tās ir piemērotas lietošanai Akurāts.lv iznomātajās teltīs un nojumēs.

Akurāts.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru plānotajam pasākumam. Akurāts.lv Tavs plānotais pasākums būtu izdevies godam!

Akurāts.lv krēslu un galdu īre, kā arī citi aprīkojuma piedāvājumi – lai svētki izdotos.

Comments are closed.