ĪSTERMIŅA KREDĪTS INTERNETĀ

atrais kreditsKad mazliet trūkst finanses līdz nodomu īstenošanai, ātrais kredīts ir viens no variantiem. Kredīts internetā 15 minūšu laikā ir īslaicīgs kredīta aizdevums kredītu izsniedzēju uzņēmumiem, kur vajadzīgos finanšu līdzekļus ikdienas izdevumiem vai ieceru īstenošanai klientiem izsniedz tikai dažu minūšu laikā. Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā īstermiņa kredītus, ir SMScredit.lv, kur pirmajam naudas aizdevumam netiek noteikti procenti. Izdevīgi, jo jāatgriež tieši tāda naudas summa, kāda saņemta aizdevumā. Pirmajā kredīta noformēšanas reizē lielākā iespējamā summa ir EUR 300, kas tev būs pieejama. Savukārt tad, ja tu būsi ievērojis naudas aizdevuma atmaksas grafiku, nākamajā aizdevuma noformēšanas reizē maksimālā naudas summa ir 425 Eiro. Ja laikus ievērosi kredīta atmaksu, tev būs iespēja saņemt lielāku naudas aizdevumu neparedzētiem vai ikdienas naudas tēriņiem.

Naudas īstermiņa aizdevums internetā ir pieejams ikvienam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam, kam nav kavētu kredīta maksājumu vai parādsaistību pārkāpumiem. Personai jābūt 20 līdz 75 gadus vecai, lai naudas aizņēmuma pieteikums vispār varētu tikt novērtēts un pieprasītā nauda summa piešķirta. Kā viena no privilēģijām aizdevuma saņemšanai atšķirībā no citām finanšu institūcijām ir tas, ka nav vajadzīgi dokumenti. Par piemēru, ķīla, izziņa no darbavietas par algu vai galvojums. Viss, kas ir vajadzīgs ir mobilā tālruņa pieslēgums un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Gadījumā, kad šobrīd ir jau aktīvs naudas aizdevums citā finanšu institūcijā, tu vari saņemt ātro kredītu, ja vien neesi kavējis maksājumus un neesi nokļuvis parādnieku sarakstos.

Ātrā kredīta saņemšanai nepieciešams reģistrēties mājaslapā. Taču pēc tam vajadzīgo kredīta apjomu drīkst pieprasīt ar SMS vai telefona zvana palīdzību Pēc kredīta pieteikuma saņemšanas speciālisti pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu un par to paziņos ar SMS vai e-pasta ziņu. ja ir situācija, ka nespēj atmaksāt īstermiņa naudas aizdevumu pēc atmaksas grafika, līdz 30 dienām iespējams atlikt tā atmaksu. Kredīta atgriešana parasti ir pa daļām, balstoties uz jau iepriekš noformētu maksājuma grafiku.

Comments are closed.