Kāpēc ir izdevīgi īrēt krēslus banketiem?

krēsli pasākumiemBanketu krēslu noma. ar krēslu nomas palīdzību, jūs nodrošināsities, ka vajadzīgais sēdekļu skaits būs vajadzīgajā vietā un laikā. Krēslu noma palīdz samazināt vajadzīgās banketa vai svinību rīkošanas izmaksas, kā arī citus vajadzīgos resursus. Jāteic, ka uzņēmums Akurāts izīrē arī citu banketiem un viesībām nepieciešamo aprīkojumu un tā transportēšanu uz pasākuma vietu, kā arī salikšanu.

Kompānija Akurāts izīrētie krēsli ir melnā krāsā.  Sēdekļi ir patiešām komfortabli, jo ir taisīti no mīksta auduma, krēslu rāmis taisīts nometāla pelēkā krāsā. Pateicoties to neuzkrītošajam, bet patīkamajam izskatam, sēdekļi ir atbilstoši ikvienam banketam vai svētkiem. Bet, kad nepieciešams radīt īpašu atmosfēru, iespējams iznomāt arī īpašus sēdekļu pārklājus.

Pasākumu aprīkojuma un mēbeļu servisa kompānijas Akurāts nodrošinātā banketu krēslu noma:

•Palīdzēs ikvienā situācijā;

•Nodrošina izdevību ietaupīt;

•Rīkot pasākumu būs daudz vieglāk.

Tā kā SIA Akurāts izīrētie sēdekļi ir patiešām vienkārša, bet patīkama dizaina, tie labi iederēsies atšķirīgos interjeros – gan svinīgā, gan oficiālā gaisotnē. Telpu izskata un krēslu pieskaņošana vairs nesagādās grūtības – sēdekļi būs vienkārši pieskaņojami it visam. Protams, ja gribēsiet izveidot svinīgāku atmosfēru, to varēsiet nodrošināt ar speciālu sēdekļu pārklāju lietošanu.

Banketu krēslu noma pie uzņēmuma Akurāts ir tiešām lielisks veids, ko izmantojot samazināt banketa vai viesību izmaksas. Vajadzīgā aprīkojuma atrašana, kā arī nopirkšana ļoti bieži sagādā daudz uztraukumu, kā arī izmaksu. Izmantojot šo pakalpojumu, jums nav nepieciešams sēdekļus iegādāties. Mēbeļu un aprīkojuma noma sniedz iespēju arī izvairīties no izmaksām tā uzglabāšanai. Jums būs jāmaksā vienīgi par laiku, kad jums sēdekļi nepieciešami, uzzini vairāk jau tagad- http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma

Ņemot vērā, ka uzņēmums Akurāts nodrošina ne vien pasākumu sēdekļus, bet arī pārējo banketiem un dažādām viesībām vajadzīgo aprīkojumu, it viss pasākuma organizētājiem vajadzīgais, sēdekļi, to apvalki, nojumes un pat sildītāji, būs pieejami vienā vietā. Tas ļoti vienkāršo dažādu banketu unviesību rīkošanu. Tāpat pasākuma organizatoriem būs iespējama arī aprīkojuma un mēbeļu piegāde uz vajadzīgo adresi, kā arī speciālistu veikta montāža pirms un pēc jūsu organizētā banketa vai svinībām.

Comments are closed.