Interesantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju!

davanuserviss.lv interesantas unikalas dāvanasTradicionālo dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu rosinošām pārsteigumiem. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un draugiem interesantas dāvanas ikkatra interesēm:

Oriģināli ceļojumi un aktīvā atpūta

Ceļojums ir interesanta dāvana tieši ģimenēm un darba kolektīviem, saņemot spilgtu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Dāvana izbrauciens uz kaimiņvalstīm vai pa Latviju apvienos un emocionāli spēcinās gan ģimeni, gan draugu loku. Nenogurdināmus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai drifta izbraucienu pa reālu trasi, lidojumu ar paraplānu u.tml. aktivitātēm.

Mīlestības pilna dāvana

Rūpēs par mīļoti cilvēku iegādājies romantisku vai relaksējošu dāvanu SPA salonā vai vienā no atpūtas namiem. Aizraujošas nodarbības šķitīs piemēroti praktiskiem un jaunā izzināšanas cilvēkiem. Gan Valentīndienā, gada baltākajos svētkos – Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai vienkārši tāpat, izrādot patiku un cieņu.

Svētki nāk ar dāvanām!

Ja meklē interesantas un oriģinālas idejas dāvanām, nelauzi galvu! Relaksācija nedēļas nogalē, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs oriģināla dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Tās ir tikai pāris no izdevībām, kā aizstāt ierasto dāvanu sagādāšanas pieradumu. Negaidīta dāvana svinībās veicinās lielu sajūtu gammu un uzburs jauku svinību garu.

Praktiska dāvana svētkos

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros notikumos. Lai svētkos uzdāvinātu kāroto, izvēlies dāvanu karti – tādējādi ir iespēja izvēlēties, kā to izlietot. Dāvanā dāvanu karte ir vienreizējs veids kā saviļņot absolventu, bērnusun citus ģimenes locekļus. Lai dāvanu kartes radītu pārsteigumu, pirms tam to akurāti iesaiņo.

Labs veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti, ienāc Davanuserviss.lv!

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.