Interesantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju!

aktiva atputaTā vietā, lai ļautos dāvanu pirkšanas drudzim, uzdāvini emocijas! Ielūkojies interneta dāvanu portālā.Tur atradīsi nestandarta un interesantas dāvanas kā sievietēm, tā vīriešiem:

Oriģināli ceļojumi un aktīvā atpūta

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti tuviniekiem un darba kolektīviem, iegūstot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Ģimeni tuvinošs un ļoti interesants pasākums ir ceļojumi, kas noderēs vecāku atvaļinājuma laikā. Aktīvus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai drifta izbraucienu , lidojumu ar lidmašīnu un citām izklaidēm.

Interesanta dāvana jubilejā

Nekas nevar būt nozīmīgāks par laiku, ko pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Tādēļ kopīga atpūta vienā no SPA vai atpūtas kompleksiem palīdzēs aizmirst ikdienu un ļauties divvientulībai. Neparasti kursi šķitīs piemēroti praktiskiem un drošiem cilvēkiem. Ikdienas jūsmīgo mirkļu veicināšanai vajadzīgs tik mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

Valdzinošas dāvanas ģimenēm

Ja meklē interesantas un nebijušas idejas dāvanām, lieki neiespringsti! Relaksācija brīvdienās, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs aizraujoša dāvana jauniešiem un jautrības cienītājiem. Šīs ir dažas no izdevībām, kā pamainīt ierasto dāvināšanas paradumu. Svinību sajūtu rada ne tikai atmosfēra, bet arī apbrīnojamas un oriģinālas dāvanas.

UNIVERSĀLA DĀVANA SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir noderīga alternatīva tam, kas nespēj izlemt par dāvanas iegādāšanos. Lai arī šķiet, ka tā ir parasta un bezpersoniska , tā sniedz iespēju pašam nopirkt sev vēlamo. Dāvanā dāvanu karte ir vienreizējs veids kā negaidīti pārsteigt absolventu, bērnus un radiniekus. Dāvanas pasniegšana  svarīga, tāpēc noderēs oriģināla pieeja tās noformējumā.

Sievai, rūpīgam tētim, laipnajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – izvēlies noderīgu dāvanu!

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.