IEDVESMOJOŠS DĀRZS KOPĀ AR BAKKER-HOLLAND.LV!

bakker-holland.lv sīpolpuķes 1Dārzkopības sezona uzsākas pavasara mēnešos, tādējādi pilnīgi noteikti ļoti būtiski laicīgi iegādāties izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv dod iespēju iegādāties ievērojamu sēklu, dzīvžogu, krūmu, augļu koku stādus, daudzgadīgu rožu un puķu stādus par izdevīgām un ērtiem piegādes noteikumiem.

Kā viens no Bakker-Holland.lv produktiem ir puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, balkona vai pa tiešo dārzā, turklāt to pilnplaukumā sajūtīsiet fantastisku puķu buķetes smaržu un vislabāko gaisotni. Kallas, montbrētijas, Holandes īrisi, lilijas, kannas un citas sīpolpuķu šķirnes atrodamas dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā. Lai dārzs būtu vienos ziedos cauru gadu, ļoti ieteicams aplūkot ikvienas ziedu šķirnes ziedēšanas periodu.

interneta veikalā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču klāstā var iegādāties bagātīgu šķirņu rozes, turklāt tās jebkurā dārzā ieviesīs svaigumu, eleganci un majestātiskumu. Tā kā rožu ziedi ir atbilstoši griezto ziedu iegūšanai, pilnplaukumā spēs iepriecināt gan ārā, gan arī iekštelpās vāzēs. Stumbra rozes, vīteņrozes, daudzziedu rozes, klājeniskās rozes un vēl citi ziedi skaistam piemājas dārzam.

Turpat varēsiet atlasīt vajadzīgās dārzeņu, puķu un garšaugu sēklas. Bakker noteikti iesaka mazdārziņā paredzēt vietiņu arī vitamīniem, kas vasaras periodā ļaus ietaupīt finanses uz sezonai aktuālo ogu un dārzeņu iegādāšanos veikalos. Sēklu paklāji, sēklu ripas un sēklu lentes atvieglos sēklu sēšanu, jo sēklas ir jau optimālā attālumā cita no citas. Aplūkojiet sortimentu – tur varēsiet sameklēt dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā piparmētru, citronmelisas, maurloku un citu, sēklas. Tā ir teicama izdevība, kā ieekonomēt un tajā pat laikā izkopt dārzkopības nianses.

Katalogā jūs varat sameklēt arī vairāku koku un krūmu stādus. Izvēles iespējām atrodami gan lieli koki ēnas radīšanai, gan ļoti kompakti pundurkrūmi un praktiski dzīvžogu krūmi platības apstādīšanai. Arīdzan augļu koki, kas iederēsies lielākā saimniecībā – plūmes, ķiršu stādi, ābeles u.c. no dažādām šķirnēm.

Ienāciet Bakker-Holland.lv un realizējiet plānus par burvīgu pagalmu. Varam apgalvot, ka no vairāk nekā tūkstoš stādiem un sēklām jūs atradīsiet savai gaumei un dārza īpatnībām labāko. Turpat arī varēsiet iegādāties dažādus dārza piederumus, kā, piemēram, dekoratīvos podus, laistīšanas piederumus, dārza figūras un citas preces. Novērtējiet Bakker-Holland.lv klāstu un pērciet jau tagad!

Posted in Dārzam

Permalink

Comments are closed.