Higiēnas prasību kursi steidzīgajiem

higiēnaMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligāta prasība katram, kurš darbojas pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve vajadzīga pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem un citiem .

Ja arī Tev aktuālas minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, vens no variantiem ir šīs apmācības iziet ar interneta palīdzību. Tādu opciju piedāvā Webapmaciba.lv. Webapmacība ir labs iespēja tiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev piemērotā laikā un vietā.

ĀTRAS APMĀCĪBAS PAR DEMOKRĀTISKĀM CENĀM

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par pieejamām cenām . Apmācības noris tiešsaistē un tās noderēs ikvienam, kuram darbā nozīmīga pārtikas higiēna.

Kopā ar Webapmacība minimālās higiēnas sertifikātu var saņemt pavisam ātri. Veic reģistrāciju un sāc mācīties jebkurā sev ērtā laikā! Uzsākot darbu kompānijās, kur jāievēro pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās , kā arī citviet, darbiniekam nepieciešams sertifikāts par apgūtu apmācību. Uzzini vairāk šeit!

Lai pieteiktos , vispirms jāreģistrējas , tad iespējams izveidot arī firmas kontu. Kad tas izdarīts, jāpiesaka apmācība.

DAUDZVEIDĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN VĒRTĪGI MĀCĪBU MATERIĀLI

Webapmacība gādā, lai higiēna tiktu apgūta rūpīgi un efektīvi – apmācības sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek atvēlētas aptuveni 2 stundas laika. Šo divu stundu laikā varēsi ērti veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu atkārtoti, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas garantē, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Apmācību laikā tiek apskatītas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un citas.

 MĀCĪBAS NAV ATBILSTOŠAS TAVĀM VAJADZĪBĀM? WEBAPMACĪBA VEIKS MĀCĪBU MAKSAS ATMAKSU!

Webapmacība sniedz 100 % garantiju – ja pasūtītās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērotas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksāšanu.

Ja konstatēsi, ka apmācības neatbilst Tavām prasībām, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar webapmaciba.lv, rakstot e-pastu. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kāpēc  apmācība nav  piemērota. Ja skaidrojums būs atbilstošs, Webapmācības atdos par mācībām maksāto maksu.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzās iestādēs – mācies to modernā veidā,  Webapmacibas.lv. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažu stundu laikā.

Comments are closed.